free templates joomla

Helson Henriques przed walką na KSW 28! Wywiad!

Helson HenriquesPochodzący z Angoli a znany polskim widzom z gali KSW 26, Helson Henriques zmierzy się podczas gali KSW 28 Fighters' Den z Anzorem Ahievem. Zapraszamy do przeczytania krótkiego wywiadu z Helsonem.

1. Powracasz do KSW po pół roku, co wiesz o swoim przeciwniku Anzorze Azhievie?

Anzor jest bardzo dobrym zawodnikiem, daje z siebie wszystko podczas walk, dobry show dla fanów i dobre walki, dlatego cieszę się, że będę jego przeciwnikiem.

2. Wiemy, że wygrałeś walkę w czerwcu w Portugalii, ponownie przez KO, opowiedz nam coś o tej walce?

Kiedy walczę, chce dawać dobre widowisko i ponadto, chce skończyć walkę przed czasem. Zauważyłem szansę w tej walce do mocnego ataku i zrobiłem to skutecznie. To był szybki knock-out. Kiedy zobaczyłem mojego przeciwnika upadającego, zdałem sobie sprawę, że nie muszę już zadawać żadnego ciosu więcej w tej walce.

3. Jaki będzie Twój game plan, podczas nadchodzącej walki na KSW?

Mój game plan jest zawsze taki sam. Dać dobrą walkę i sprawić, aby publiczność nie żałowała, że przyszła mnie oglądać walczącego.

4. Znasz już Warszawę, czego oczekujesz od Szczecina?

Oczekuje tego samego jak w Warszawie, głośnego wsparcia fanów, kochających MMA.

5. Czy chcesz na koniec komuś podziękować, albo kogoś pozdrowić?

Tak, dziękuje bardzo moim sponsorom. W Portugalii bardzo wspiera mnie firma Garnutrition mojego przyjaciela Edgara, w Polsce mogę zawsze liczyć na wsparcie World Of Profit, Bellator, Fit-Fight Club, Flex Gym i markę Bizzara.