free templates joomla

Kunlun Fight 11: ćwierćfinały turnieju World MAX!

Kunlun Fight 11Organizowany przez Kunlun Fight turniej Kickboxingu pod nazwą World MAX 2014 wkracza w kolejną fazę. Na placu boju pozostało już tylko ośmiu zawodników, chcących sięgnąć po tytuł rozwijającej się chińskiej organizacji. Faza ćwierćfinałowa tych zmagań odbędzie się na gali Kunlun Fight 11 w Makau dnia 21 września 2014 roku.

Mustapha Haida, marokański pogromca znakomitego Holendra Andy'ego Souwera z 1/8 finału, czym sprawił ogromną sensację, tym razem zmierzy się z Białorusinem Sergei'em Zuevem. W szlagierowo zapowiadającym się pojedynku francusko-tajskim skonfrontują się Dylan Salvador (37-11-1) i Aikpracha Meenayothin (88-16-1), którzy zostawili po sobie bardzo korzystne wrażenie w pierwszej rundzie. A przypomnijmy, iż Salvador pokonał bardzo mocnego Seyedisę Alamdarnezama z Iranu, zaś Aikpracha był lepszy od Ukraińca Romana Mailova.

Victor Nagbe, reprezentujący Australię fighter o liberyjskich korzeniach po uporaniu się z Edvinem-Erikiem Kibusem z Estonii dostał kolejnego przeciwnika pochodzącego z Europy Wschodniej w osobie Rosjanina Artema Pashporina. Stawkę ćwierćfinałów zamyka starcie, w którym ostatni z pozostałych w turnieju Chińczyków, Jiao Fukai skrzyżuje rękawice z Japończykiem Tomouyuki'm Nishikawą, który w poprzedniej części zawodów także rywalizował z przedstawicielem ''Państwa Środka''.

Czterej zwycięzcy pojedynków ćwierćfinałowych zapewnią sobie udział w ostatniej, finałowej rundzie turnieju World MAX 2014, zaplanowanej na listopad.

Karta walk
World MAX 2014, ćwierćfinały
70 kg: Mustapha Haida (Maroko) vs. Sergei Zuev (Białoruś)
70 kg: Dylan Salvador (Francja) vs. Aikpracha Meenayothin (Tajlandia)
70 kg: Victor Nagbe (Australia) vs. Artem Pashporin (Rosja)
70 kg: Jiao Fukai (Chiny) vs. Tomoyuki Nishikawa (Japonia)