free templates joomla

Makowski vs Machida na gali Rebels.28!

Rebel 28 Machida vs Makowski Polski mistrz świata w Kickboxingu i Muay Thai Tomasz Makowski nie zwalnia tempa. Nie dalej jak wczoraj organizacja Fight Exclusive Night ogłosiła jego pojedynek z Węgrem Antoine Habashem na gali FEN 3 w dniu 28-go czerwca we Wrocławiu, a my już dziś informujemy, iż "Maku" walczyć będzie w Japonii.

Makowski w dniu 25-go lipca zmierzy się w walce na zasadach K-1 z miejscowym zawodnikiem Hikaru Machidą na gali Rebels.28 w legendarnej hali Ariake Coliseum w stolicy kraju, Tokio.

Gala jest wspólną kooperacją dwóch znanych organizacji Kickboxingu i Muay Thai, Rise i Rebels a rywal Makowskiego, trenujący w Hashimoto Dojo, jest mistrzem organizacji w wadze lekkiej do 60 kg. Dla Makowskiego będzie to pierwszy występ w Kraju Kwitnącej Wiśni i kolejny w Azji, bowiem Makowski toczył walki w Muay Thai w Tajlandii.

Japońska prasa podkreśla klasę polskiego mistrza i jest zachwycona tym, że będzie go gościć u siebie w pojedynku z klasowym rywalem. Makowski w grudniu 2013, pokonał w Nowej Soli japońskiego zawodnika Nobuaki Okuizumi na gali MFC 6, stąd nie jest w Japonii postacią nieznaną. My liczymy na kolejny dobry występ polskiego mistrza na legendarnej arenie a kibice mogą go zobaczyć już niedługo we Wrocławiu w dniu 28-go czerwca.