free templates joomla

Combat Banchamek: wygrane Buakawa i Saenchai’a!

Combat Banchamek 14 kwietnia 2014 roku w Surin odbyła się gala Combat Banchamek. Dobrze obsadzone zawody przyciągały głównie obecnością wielkich postaci Muay Thai: będącego twarzą tej gali Buakawa Banchamka oraz Saenchai’a.

W walce wieczoru Buakaw podejmował Victora Nagbe. Było to twarde, zacięte starcie. Młody, ale już obyty z tajskimi arenami Australijczyk nie bał się iść na wymiany ze słynnym rywalem, a przy tym nie robił tego bez głowy. Tym niemniej do poziomu Buakawa jeszcze trochę mu brakuje. Taj pokazał przede wszystkim dużą moc i doświadczenie, dzięki którym okazał się minimalnie lepszy w przekroju całego pojedynku.

Z pewnym problemem musiał zmagać się Saenchai. A mianowicie jego przeciwnik, Kamen Picken był od niego wyższy o głowę! Mimo to Taj pewnie poradził sobie z nim, demonstrując skuteczne akcje ręczne, regularnie przedzierając się przez gardę i długie ręce Brytyjczyka ciosami i łokciami. Uraczył także swoją filmówką, a więc kopnięciem, podczas którego stoi na jednej ręce.

Po wyrównanym boju między Rungravee z Mathiasem Gallo ogłoszono remis.

Przegrał Rafi Bohic, znany z sukcesu na Max Muay Thai. Pokonał go chiński wychowanek Banchamek Gym – Chao Chao. W konfrontacji z Francuzem imponował spokojem i unikami wysokich kopnięć, po których karcił go skutecznymi kontrami.

Zwycięstwa nad Chińczykami zanotowali natomiast obaj fighterzy z obozu białoruskiego: Andrei Kulebin oraz Dmitry Valent.

Komplet wyników:

Buakaw Banchamek (Tajlandia) pokonał Victora Nagbe (Australia) przez decyzję
Saenchai (Tajlandia) pokonał Kamena Pickena (Wielka Brytania) przez decyzję
Rungravee Sasiprapa (Tajandia) zremisował z Mathiasem Gallo (Włochy)
Chao Chao Banchamek (Chiny) pokonał Rafi’ego Bohica (Francja) przez decyzję
Andrei Kulebin (Białoruś) pokonał Guo Dongwanga (Chiny) przez decyzję
Dmitry Valent (Białoruś) pokonał Nuerlę Mulali’ego (Chiny) przez KO w 1 rundzie
Qiu Jianliang (Chiny) pokonał Behzada Rafigha Dousta (Iran) przez decyzję

Rungravee vs. Gallo, Saenchai vs. Picken, Buakaw vs. NagbeChao Chao vs. Bohic