free templates joomla

Transmisja gali Oktagon Italy na kanale FightBox!

Oktagon Italy Stacja Fight Box w dniu 5-go kwietnia 2014 przeprowadzi bezpośrednią transmisję z niesamowitej gali Oktagon Italy w Mediolanie we Włoszech. Jest to doroczne światowe wydarzenie związane z walkami Kickboxingu i Muay Thai, odnotowane w niemal każdym zakątku naszego globu. Główne wydarzenie pokazane na antenie stacji to walki Muay Thai pod znamiennym tytułem „Made in Thailand”

Będzie to konfrontacja europejskich gwiazd tajskiego boksu z najlepszymi przedstawicielami ojczyzny Muay Thai jaką jest Tajlandia. Mistrzowie świata, mistrzowie Europy staną naprzeciw mistrzom tajskich stadionów takich jak Lumpinee czy Rajadamnern. To swoiste mistrzostwa świata z udziałem najmocniejszych w Europie Francuzów, Włochów i Białorusinów. Te pojedynki odbędą się w pełnym kontakcie z uderzeniami łokciami i kolanami. Kto będzie główną gwiazdą wieczoru? W zasadzie każdy zawodnik będący w karcie walk. Każdy jest odrębną historią Sportów Walki.

Europejskich widzów z pewnością zelektryzuje zapewne starcie białoruskiego mistrza Europy IFMA, Sergeia Kuliaby z legendarnym Kaopolekiem, tajskim mistrzem obu największych stadionów i niegdyś wybranym Najlepszym Bokserem w Tajlandii, za którym stoi doświadczenie z około 300 stoczonych walk. Inna świetnie zapowiadająca się walka to starcie najlepszego włoskiego zawodnika wagi średniej Fabio Siciliani z czołowym fighterem tajskich rankingów  Prakaysaengiem Gaiyanghadao. Inne pojedynki będą nie mniej interesujące i warto poświęcić czas na ich obejrzenie a poniżej karta walk:

Undercard
65 kg: Mourchid Zakaria (Włochy) vs Silviu Cosmin Podariu (Włochy)
+95 kg: Luca Panto (Włochy) vs Lucian Danilencu (Rumunia)
77 kg: Nicola Gallo (Włochy) vs Mustapha Haida (Włochy)
70 kg: Kerrith Bhella (Wielka Brytania) vs Guglielmo Carata (Włochy)

Walki Muay Thai - "Made in Thailand"
60 kg: Luca Gigliotti (Włochy) vs Xavier Bastard (Francja)
95 kg: Davide Longoni (Włochy) vs Hamailise Massinissa (Francja)
70 kg: Filippo Solheid (Włochy) vs Jenrob Pumphanmuang (Tajlandia)
75 kg: Fabio Siciliani (Włochy) vs Prakaysaeng Gaiyanghadao (Tajlandia)
66 kg: Sergei Kuliaba (Białoruś) vs Sak Kaopon Lek (Tajlandia)

Na takie starcia i widowiska czekają polscy kibice, kibice w Europie i na całym świecie. Dzięki Fight Box, będzie można je obejrzeć w wielu krajach w tym i u nas.

Transmisja z Mediolanu rozpocznie się o godz. 18.30 (czasu polskiego) na kanale FightBox dostępnym między innymi na platformach Cyfrowego Polsatu i nc+. Relacja na żywo dostępna będzie również dla subskrybentów serwisu FilmBox Live i poprzez stronę www.fightboxlive.com