free templates joomla

UFC on FOX 11: Khabib Nurmagomedov zmierzy się z Rafaelem dos Anjosem!

Khabib Nurmagomedov Po tym jak z pojedynku na UFC 170 wycofał się Rustam Khabilov, Rafael dos Anjos zdecydował się przyjąć walkę z Khabibem Nurmagomedovem. Do starcia dojdzie 19 kwietnia 2014 podczas gali UFC on FOX 11 w Orlando.

Rafael Dos Anjos (20-6) wygrał ostatnie pięć pojedynków, a ostatni raz w oktagonie pojawił się na UFC Fight Night 27, gdzie przez jednogłośną decyzję tryumfował nad Donaldem Cerrone. Nurmagomedov jest jedynym zawodnikiem w wadze lekkiej, który ma dłuższą passę wygranych aniżeli jego przyszły oponent.

Dagestańczyk, Khabib Nurmagomedov, jest niepokonany od 21 walk, czyli od początku zawodowej kariery. UFC miało ostatnio nie lada problem, aby znaleźć przeciwnika dla Khabiba. Z walki wycofywali się m.in były mistrz Strikeforce, Gilbert Melendez i zwycięzca "The Ultimate Fighter", Nate Diaz.

Teraz wydaje się, że historia potoczyła się w dobrym kierunku. Wszystko wskazuje naszym zadniem na to, że Nurmagomedov w przeciągu 2 lat będzie w stanie walczyć o pas wagi lekkiej.