free templates joomla

Albert Kraus pokonany na Wu Lin Feng 8! Wyniki

Wu Ling FengW sobotę 18-go stycznia w Hubei w Chinach miała miejsce gala Kickboxingu, WLF World 70kg 8 Man Tournament (Wu Ling Feng 8) z udziałem wielu gwiazd nie tylko Sanda z Chin, ale także z innych krajów. Gala była kapitalnie zorganizowana z piękną oprawą i przy komplecie publiczności. Ozdobą był po raz kolejny w ośmioosobowym turnieju, udział słynnego mistrza K-1 MAX Alberta Krausa (54-21-1) z Holandii. Rok temu Holender triumfował w turnieju wygrywając trzy walki przed czasem. Tym razem jednak miał nie byle kogo za rywala, bowiem 23 Irańczyk Seyedisa Alamdarnezam zasłynął w słynnym Thai Fight i wyrasta na gwiazdę pierwszej wielkości.

Irańczyk znany też pod nazwiskiem Eisa Alamdar jest jednym z największych odkryć ubiegłego sezonu. W Thai Fight Kard Chuek pokazał jedne z najlepszych walk w całym programie stawiąc opór tajskim mistrzom Saiyokowi i Sudsakornowi. Z jednym wywalczył dodatkową rundę zaś z drugim zaś w zasadzie wygrał walkę, ale wiadomo jak bywa w Tajlandii. Jego sukcesem jest fakt, iż mistrz Sudsakorn pogubił się kompletnie i wyglądał w trakcie walki jak dziecko we mgle co przy ponad 200 walkach jakie stoczył, nie przystoi.

Tym razem pogubił się Albert Kraus, który miał ewidentnie trudności z cwaniactwem ringowym rywala i raz po raz dawał się zaskakiwać. W efekcie po niejednogłośnej decyzji przegrał. Chińczycy tak ustawili kartę walk, by Kraus i Irańczyk spotkali się w pierwszej walce a ich zawodnicy Zhang Dezheng i Dong Wenfei przeszli do finału. Niestety Seyedisa Alamdarnezam pokrzyżował te plany. Pierwszy z chińskich rywali został znokautowany a drugi przegrał na punkty.

Podczas gali wystąpiło wiele gwiazd Kickboxingu, Muay Thai i oczywiście Sanda z Europy, USA i oczywiście z Chin. Zwycięstwo po bardzo ciężkiej walce odniosła doświadczona Jemyma Betrian z Holandii, która pokonała 20-letnią Chinkę Wang Ke Han, mając olbrzymie kłopoty przez całą walkę. Srogi rewanż Adrienowi Grotte z USA zafundował widowiskowy przedstawiciel tradycyjnego chińskiego Kung-Fu Yi Long, który znokautował go w pierwszej rundzie. Ponad trzy lata wstecz, on sam identycznie kończył na deskach walkę. Trenujący w słynnym klasztorze Szaolin fighter pokazał jak zawsze wielkie widowisko i ogromne serce do walki.

Komplet wyników:

Ćwierćfinał turnieju
70 kg: Seyedisa Alamdarnezam (Iran) pokonał Alberta Krausa (Holandia) przez decyzję 2-1
70 kg: Dong Wenfei (Chiny) pokonał Michala Krcmara (Czechy) przez decyzję 3-0
70 kg: Zhang Dezheng (Chiny) pokonał Dimę Weimera (Niemcy) przez decyzję 3-0
70 kg: Wei Qiang (Chiny) pokonał K.MAXa (Korea) przez decyzję 3-0

Superfight
66 kg: Xie Lei (Chiny) pokonał Kevina Burmester (Niemcy) przez TKO (zatrzymanie sędziego) w 2 rundzie (2:40 min)
80 kg: Yi Long (Chiny) pokonał Adriena Grotte (USA) przez KO w 1 rundzie
56 kg: Jemyna Betrian (Holandia) pokonała Wang Ke Han (Chiny) przez niejednogłośną decyzję 2-1 po extra 4 rundzie (10-9, 9-10, 10-9)
67 kg: Yinghua Tie (Chiny) pokonał Kim Dong Su (Korea Południowa) przez decyzję 3-0
80 kg: Fang Bian (Chiny) pokonał Yuki Kudo (Japonia) przez TKO (boczne kopnięcie) w 1 rundzie
67 kg: Phosawin Nopphorn (Tajlandia) pokonał Qiu Lian Liang (Chiny) przez decyzję 3-0

Półfinał turnieju
70 kg: Seyedisa Alamdarnezam (Iran) pokonał Zhang Dezhenga (Chiny) przez KO w 1 rundzie
70 kg: Dong Wenfei (Chiny) pokonał Weiqiang (Chiny) przez decyzję 3-0

Finał
70 kg: Seyedisa Alamdarnezam (Iran) pokonał Dong Wenfei (Chiny) przez decyzję 3-0