free templates joomla

Gerard Linder w Fight Exclusive Night!

Gerard LinderPolski mistrz świata w Kickboxingu i niepokonany zawodnik MMA, Gerad Linder (4-0 MMA) z klubu "Black Dragon" Andrychów jest kolejnym zawodnikiem, który podpisał kontrakt z organizacją Fight Exclusive Night i wystąpi na najbliższej gali FEN 2 we Wrocławiu w dniu 8-go marca.

38-letni mistrz Kickboxingu i MMA to nietuzinkowa postać i to nie tylko świata Sztuk Walki, ale także działacz społeczny, z pasją pracujący na rzecz społeczności romskiej. Jego lista sukcesów jest imponująca i długa. Kilka tytułów mistrza świata Kickboxingu w znanej na wszystkich kontynentach organizacji WKN to ukoronowanie kariery skromnego sportowca. W ostatnim kickboxerskim występie na turnieju Biggers Better pokonał tajskiego mistrza Lumpinee Stadium i mistrza świata Muay Thai. W walkach MMA nie poniósł porażki i chce bić się z najlepszymi w Polsce.

Prowadzący klub "Black Dragon", Linder jest także trenerem i pasję zaszczepił swojemu synowi, który już dziś w wieku 16 lat wygrał Puchar Polski Sanda i trafił do kadry Polski. Jednak Linder Senior, nie zamierza rezygnować ze swojej sportowej kariery i na scenie polskiej wagi koguciej w MMA, chce odegrać kluczową rolę. Organizacja Fight Exclusive Night chce mu to umożliwić a zawodnik dostaje się do niej nie dzięki układom a klasie, którą prezentuje. "Walczyliśmy o tego zawodnika nie mniej niż wojownicy na ringu z rywalami. Wiemy, że to klasowy zawodnik i osobowość. Na takie postacie chcemy stawiać na naszych ekskluzywnych galach, bo wiemy że gwarantują mistrzowski poziom. Przekonacie się o tym już 8-go marca w hali Klubu Biznesowego na stadionie Wrocław" - powiedział Paweł Jóźwiak, współwłaściciel Fight Exclusive Night.

Zdecydowanie można powiedzieć, że Andrychowianin to jedna z najciekawszych postaci sceny polskich sportów walki i jego deklaracja współpracy z Fight Exclusive Night jest niezwykle cenna dla obu stron. Linder wnosi swoje sukcesy i doświadczenie, zaś FEN może pokazać, że pozyskała nie tylko fightera, ale prawdziwą osobowość i wzór do naśladowania dla wielu ludzi. Gerard Linder na galach Fight Exclusive Night to gwarancja mistrzowskiego poziomu.

źródło: FEN