free templates joomla

Krush 22: Yuta Kubo, Yoshihiro Sato i Tetsuya Yamato w głównych rolach!

Yuta Kubo Krush k-1 MAXW niedzielę 26 sierpnia w hali Nagoya Congress Center w Nagoi w Japonii, odbyła się kickboxerska gala Krush 22. Wystąpiło na niej kilku czołowych zawodników wag od koguciej do średniej. W jednej z najciekawszych walk w ramach meczu Tokio vs Nagoia Yuya Yamato mistrz NJKF i WBC Muay Thai został znokautowany przez mistrza świata ISKA z Fighting Kairos, Yutę Kubo wysokim kopnięciem na głowę w 2 rundzie pojedynku.

Walka odbyła się w wadze półśredniej do 66 kg, ale Kubo zamierza przejść do wagi średniej (70 kg). Wcześniej triumfował w ostatnim turnieju K-1 MAX w 2011 roku w wadze do 63 kg. Zmiana kategorii może być też podyktowana większym zainteresowaniem klasycznej katgorii K-1 MAX  (70 kg). Yamato to uczestnik słynnego cyklu Thai Fight, gdzie wygrał nawet z Fabio Pincą.

Pokazowy pojedynek zakończony obustronnym aktorskim nokautem stoczyli słynny finalista K-1 MAX 2010 Yoshihiro Sato i mistrz Muay Thai a także triumfator pierwszego turnieju K-1 MAX do 63 kg, Tetsuya Yamato z Yamato Gym. Sato zapowiedział swoje dalsze walki w organizacji Krush po walce. Także na gali w ramach meczu Tokio vs Nagoia wystąpił weteran K-1 MAX z czasów jej świetności Keiji Ozaki z Team Dragon, ale pokonał go niejednogłośnie 2-0 Yasuto z GET OVER.

W głównej walce wieczoru mistrz Krush w wadze do 55kg Shota Takiya pokonał Takumi z Team Dragon przez jednogłośną decyzję 3-0. Była to dość jednostronna walka, bowiem Takumi był zbyt mało doświadczony by pokonać tak dobrego rywala.