free templates joomla

G-Suplements wspiera Krzysztofa Jotko, ALMMA i PLMMA!

Jotko KrzysztofNiepokonany polski zawodnik Krzysztof Jotko (13-0) solidnie przygotowuje się do swojego debiutu w Ultimate Fighting Championship, który nastąpi 7-go grudnia podczas gali UFC Fight Night 33 "Hunt vs Bigfoot" w australijskim Brisbane. Polak zmierzy się z również niepokonanym debiutantem Brazylijczykiem, Bruno Santosem (13-0). Jotko bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej walki a to wymaga profesjonalnego wsparcia. Takiego udziela mu firma G-Suplements - wyłączny dostawca na polski rynek produktów renomowanej firmy Met-Rx.

Ciężkie treningi wymagają sprawdzonych produktów i tu nie ma miejsca na błąd. Dotyczy to zarówno jakości odżywek, jak też ich atestów, by przypadkiem nie zawierały zabronionych substancji jak to często zdarzało się w różnych dyscyplinach sportu. G-Supments w swojej ofercie ma to wszystko! Na dodatek, jest firmą, która inwestuje w rynek sportów walki, oraz także w pomoc zawodnikom. Krzysztof Jotko jest tego przykładem. Wsparcie przed treningiem by efektywnie wejść w każde zajęcia, jest już dziś wymogiem czasu. Produkty podtrzymujące intensywność zajęć i ich efektywność. Także niezbędne suplementy białkowe, czy dające energię węglowodany. To wszystko powinno przynieść sukces w postaci zwycięstwa.

Zawodnik Okniński Team korzysta też z fachowych porad w sprawie odżywiania w sporcie i nie jest też jedynym, który skorzystał ze współpracy z G-Suplements. Korzystała z tego cała grupa zawodników Okniński Team, kickboxer Michał Królik czy znana zawodniczka Barbara Nalepka. Firma wspiera też słynną Amatorską Ligę MMA (ALMMA) czy Profesjonalną Ligę MMA (PLMMA) inwestując w amatorski sport jak też profesjonalny. Wszystkim chętnym na skorzystanie z oferty G-Suplements, polecamy odwiedzenie sklepu internetowego firmy lub kontakt bezpośredni z siecią sprzedaży.