free templates joomla

Marcin Bandel poznał rywala na "Fight for Charity" w Magdenburgu!

Marcin Bandel Reprezentujący Drysdale Jiu Jitsu Łódź i La Familia MMA Magdenburg, Marcin "Bomba" Bandel (10-2) poznał nazwisko rywala na jutrzejszą galę "Fight for Charity" w Magdenburgu.


Podczas charytatywnej imprezy przeciwnikiem polskiego specjalisty od wszelkich dźwigni na nogi będzie mieszkający w Niemczech Bułgar, Veselin Dimitrov (9-6). Rywal Marcina zajmuje miejsce w pierwszej piątce rankingu niemieckiego MMA.

W trzech ostatnich pojedynkach walczył w kratkę, przegrywając dwie walki przegrał, a jedną wygrywając. Podobnie jak nasz rodak, Bułgar imponuje muskulaturą i na tym koniec z podobieństwami. Dimitrov lubi walczyć z góry i bombardować przeciwnika ciosami, ale w ferworze walki zapomina o możliwości bycia skontrowanym i daje się zaskakiwać technikami kończącymi, co stwarza okazję dla Bandela, który jest posiadaczem brązowego pasa BJJ.

Łodzianin jest niepokonany od ostatnich 9-ciu walk, w których konsekwentnie poddawał swoich rywali, w tym aż 5-krotnie dźwignią skrętową na kolano. Wśród jego ofiar znaleźli się między innymi Krzysztof Morzyszek oraz Bartosz Fabiński. Związany z Fighters Areną zawodnik obecnie przebywa w Niemczech, skąd jeśli znajdzie czas udzieli nam krótkiego wywiadu przed galą.