free templates joomla

Adam Kowalski vs Bartosz Fabiński na Battle of Champions!

Bartosz Fabiński Gala Battle of Champions odbędzie się 5 października w Zamościu, a w jednej z walka zobaczymy dwóch młodych perspektywicznych zawodników, których walka odbędzie się w wadze średniej, czyli 84 kg.
Adam Kowalski (3-1-1) to zawodnik z Olsztyńskiego klubu Arrachion MMA, w którym trenują takie gwiazdy jak Mamed Chalidow czy kilkukrotna Mistrzyni Świata i Europy w Muay Thai, a aktualnie również zawodniczka MMA, Joanna Jędrzejczyk (MMA 4-0). Mocną płaszczyzną Kowalskiego jest walka w parterze co pokazał między innymi w ostatniej walce. Ma na swoim koncie także jeden remis z Adamem Zającem (6-1-1) i jedną porażkę przez TKO z Krzysztofem Pietraszkiem (4-0).

Bartosz Fabiński (4-1) to 27-letni zawdodnik z Warszawy trenujący na co dzień w Nastula Club z takimi zawodnikami jak mistrz federacji KSW w wadze półciężkiej, Jan Błachowicz (17-3). Fabiński to zawodnik, który może się pochwalić między innymi wygranym turniejem na gali Oktagon MMA 1 w maju 2012 roku w Sanoku, gdzie pokonał wówczas dwóch debiutantów: Bartłomieja Burtyna (0-1) i Adama Biegę (0-1).