free templates joomla

Urijah Faber przed walką na UFC Fight Night 26!

Urijah Faber"Chcę tego pasa." - mówi Urijah Faber w odniesieniu do zbliżającego się pojedynku z Iurim Alcantarą na gali UFC Fight Night 26 (UFC on FOX Sports 1), która odbędzie się z 17 na 18 sierpnia 2013. 

Wygrana w tym starciu byłaby krokiem w kierunku walki o pas mistrzowski. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego wywiadu z Faberem.

Urijah Faber:

To jest walka, którą muszę wygrać, niezależnie od tego z kim będę walczył. To będzie spory test dla mnie. Iuri lubi prowadzić walkę i dyktować warunki. Lubi wyzwania. Najniebezpieczniejszą bronią Iuriego jest możliwość zakończenia walki przed czasem, zarówno w stójce przez nokaut, jak i w parterze przez poddanie. Jest silnym gościem. Walczył zarówno w wadze lekkiej, piórkowej, teraz czas na wagę kogucią. Mamy ten sam cel.

Sam byłem kiedyś mistrzem (WEC) i walczyłem z wieloma mistrzami. Mogę znokautować zawodników, którzy potrafią nokautować, poddawać i uderzać. To będzie dla mnie wielka odpowiedzialność i szansa na to, aby stać się znów najlepszym zawodnikiem na świecie. Obaj jesteśmy "głodni" pasa. Mam nadzieję, że w przyszłości do tego dojdzie. Ostatnio przeplatam wygrane walki z przegranymi, ale pragnę tego pasa. Chcę być najlepszy!