free templates joomla

UFC Fight Night 30: Ryan Jimmo vs. Jimi Manuwa na gali w Manchesterze!

Jimi ManuwaJimi Manuwa (13-0 MMA, 2-0 UFC) zmierzy się z zawodnikiem Blackzilians, Ryanem Jimmo (18-2 MMA, 2-1 UFC), podczas gali UFC Fight Night 30 w Manchesterze. Do starcia w wadze półciężkiej dojdzie 26 października w hali Manchester Arena.

Brytyjczyk z nigeryjskimi korzeniami, Jimi Manuwa po dwóch zwycięstwach w UFC zrobi wszystko, aby przedłużyć passę do 14-stu zwycięstw z rzędu. W UFC przez techniczne nokauty pokonał takich zawodników jak Kyle Kingsbury, czy Cyrille Diabate, który po porażce z Manuwą na UFC on FUEL TV 7 postanowił zakończyć zawodową karierę. Teraz przed byłym mistrzem UCMMA najtrudniejsze zadanie w dotychczasowej karierze.

Ryan Jimmo to uczestnik ósmej edycji programu telewizyjnego "The Ultimate Fighter". W swojej pierwszej walce w UFC, na gali UFC 149, w ciągu zaledwie 7 sekund znokautował Anthony'ego Perosha. W kolejnej walce, na UFC on FUEL TV 7, przegrał przez decyzję z Jamesem Te Huna. W swoim ostatnim pojedynku na gali UFC 161 pokonał chorwackiego zawodnika, Igora Pokrajaca.
Jimmo znany jest z niezwykle dynamicznego stylu. Osiem z osiemnastu walk wygrywał nie przekraczając pierwszych pięciu minut pojedynku. Największe sukcesy święcił w kanadyjskiej organizacji MMA, Maximum Fighting Championship.