free templates joomla

Ricardo Mayorga nie odpuszcza! Kolejna walka w MMA 27 lipca!

Ricardo MayorgaByły bokserski mistrz świata Ricardo Mayorga (0-0-0 1 NC MMA) przygotowuje się do kolejnej swojej walki w MMA! Będzie miała ona miejsce w dniu 27 lipca kolejną walkę w MMA. Odbędzie się ona w w Managui, stolicy jego rodzinnej Nikaragui. Rywalem"El Matadora" będzie niepokonany jak dotąd Amerykanin Rene Martinez (4-0-1) z Miami na Florydzie. 39 letni ekspresyjny bokser pierwszą i jak na razie ostatnią walkę w Mieszanych Sztukach Walki stoczył w dniu 3-go maja także w stolicy Nikaragui przeciwko Amerykaninowi Wesley'owi Tifferowi.

Początkowo Mayorga pierwszy uznany za zwycięzcę po decyzji lekarza i wpisano to jako TKO. Później Komisja MMA decyzję zmieniła na No Contest, ponieważ Mayorga uderzał kolanem w plecy swojego rywala wielokrotnie w niedozwolony sposób. Arbiter w oktagonie tolerował te akcje i koniec końców przerwał walkę. Dodatkowo Nikaraguańczyk został zdyskwalifikowany na trzy miesiące. Prawnik zawodnika Carlos Mario Peña był jednak w stanie obalić dyskwalifikację w związku z niektórymi niespójnościami prawnymi i następna walka w MMA Mayorgi jest możliwa według portalu BoxingScene.com.

Będzie to kolejne podejście Mayorgi do MMA i trzeba przyznać, że nie jest ono pozbawione pecha. W 2010 roku miał debiutować na gali Shine Fights Worlds Collide, przeciwko Dinowi Thomasowi. Jednak jego manager słynny Don King zablokował sądownie możliwość walki i całą galę w atmosferze skandalu odwołano. Przy ostatniej gali pech i także apetyt nie opuszczał mistrza, bo na ważeniu miał ponad 10 kg więcej od rywala! Jednak dla niego nic nie jest przeszkodą i nadal z entuzjazmem właściwym południowoamerykańskim macho chce się dalej bić.