free templates joomla

Michał Materla vs Sebastian Risch na GMC 4!

GMC 4 Materla vs Risch Michał Materla (18-3) jest kolejnym polskim zawodnikiem, który wystąpi 6 lipca 2013 na gali German MMA Championship 4 (GMC 4). Materla zmierzy się z niemieckim fighterem, Sebastianem Rischem (8-4).

Michała Materli nikomu z polskich fanów MMA nie trzeba oczywiście przedstawiać, ale przypominamy, że ten doświadczony zawodnik wygrał swoich sześć ostatnich walk, pokonując m.in. zawodników walczących wcześniej dla UFC: Matta Horwicha, Jaya Silvę i Rodneya Wallace'a. Przed galą GMC 4 Materla ma zaplanowaną walkę na KSW 23, na której zmierzy się z Kendallem Grovem.

Sebastian Rich (9-4) to walczący ze zmiennym szczęściem, były mistrz Respect FC w wadze średniej. Ostatnio walczył w lutym 2013 w czteroosobowym turnieju No Compromises Fighting Championship, na którym wygrał pierwszą walkę z Veselinem Dimitrovem i awansował do finału. W finale jego oponentem był Andreas Birgels, z którym przegrał.

Oprócz Materli na gali GMC 4 wystąpi jeszcze dwóch innych polskich zawodników. Marcin Naruszczka zmierzy się z Abu Azaitarem, Rafał Moks z Abusem Magomedovem, a Mateusz Teodorczuk będzie walczyć z Rubenem Crawfordem. Wystąpi też pochodząca z Wrocławia, Ania Fucz, wywodząca się z kickboxingu, dla której będzie to debiut na zawodowym ringu MMA.