free templates joomla

MMAster 2: premiera drugiego odcinka! 25 maja w TVN Turbo!

MMAster TVN Turbo11 maja na antenie TVN Turbo widzowie mogli obejrzeć premierę pierwszego odcinka drugiej serii programu MMAster.
W pierwszym odcinku prowadzący, którym są: Joanna Jędrzejczyk i Piotr Strus, pożegnali zdecydowaną większość z blisko 60 uczestników. W dokonaniu wyboru najlepszych osób pomogą trzy konkurencje – laboratorium badawcze, cross-fitowa ścieżka zdrowia, oraz próba biegowa.

W porównaniu do eliminacji z pierwszej serii programu jest wiele zmian, zwłaszcza w zakresie prób przygotowanych dla uczestników. Po zakończeniu pierwszego odcinka pozostało 16 osób.

MMAster TVN Turbo

W drugim odcinku prowadzący będą musieli wyeliminować kolejnych sześciu zawodników. Tym razem kandydaci do wygrania drugiej edycji MMAster'a zostaną poddani testom technicznym w trzech płaszczyznach - stójka, parter i zapasy.

Najgorsi uczestnicy w poszczególnych płaszczyznach zmierzą się ze sobą w formule MMA. Ten kto przegra odpadnie z programu.
Z całą pewnością fani MMA będą mogli zobaczyć w tym odcinku oprócz kilku walk o pozostanie w programie, także wiele emocjonujących chwil związanych z realizacją licznych zadań i towarzyszących im kontuzji, które także zdecydują o wykluczeniu niektórych kandydatów.

Po drugim odcinku w programie MMAster pozostanie dziesięciu zawodników, którzy w kolejnych odcinkach będą się zmagać o miano najlepszego w kategorii 80 kilogramów.

Polecamy drugi odcinek programu MMAster! Sobota, 25 maja, o godzinie 17.30 w TVN Turbo!