free templates joomla

UFC 152: Rory MacDonald kontuzjowany!

MacDonald vs DiazRory MacDonald (13-1 MMA, 4-1 UFC) miał zmierzyć się z legendą MMA i UFC z Hawajów, BJ Pennem (16-8-2 MMA, 12-7-2 UFC) w ramach UFC 152, która planowana jest na 22-go września w Toronto w Kandzie. Niestety podczas ostatniej sesji sparingowej Kanadyjczyk doznał rozcięcia nad prawą brwią.

....
"Dzisiaj miałem sesję sparingową. Doznałem rozcięcia do, którego zasklepienia potrzebne było 38 szwów. Nie będę gotowy na galę w Kanadzie. Mam nadzieję, że BJ Penn zgodzi się stoczyć ze mną pojedynek w późniejszym terminie" - poinformował młody kanadyjski fighter. BJ Penn chciałby stoczyć swoją ostatnią walkę w karierze, ale będzie musiał jeszcze na nią troszeczkę poczekać.

"Szkoda mi Rory'ego. Ta walka byłaby ostatnią w mojej karierze, ale będziemy musieli jeszcze na to poczekać. Chciałbym życzyć mojego przeciwnikowi szybkiego powrotu po kontuzji. Miejmy nadzieję, że spotkamy się podczas UFC 153 w Rio" - odpowiedział Hawajczyk po otrzymaniu wiadomości o kontuzji rywala. Rory MacDonald stwierdził, że będzie w 100 procentach gotowy na UFC 154, które odbędzie się w jego rodzinnym Montrealu.