free templates joomla

Wiesław Kwaśniewski vs Zabit Samedov na SuperKombat New Heros!

Wiesław KawśniewskiPolski kickboxer 36 letni Wiesław Kwaśniewski ze Świecia, zmierzy się ze słynnym 28 letnim Zabitem Samedowem (74-11-1 33 KO) pochodzącym z Azerbejdżanu a mieszkającym na Białorusi, podczas gali SuperKombat New Heroes: Azerbaijan vs. Europe. Impreza odbędzie się 10-go maja w stolicy Austrii, Wiedniu. Jak samam nazwa wskazuje zawodnicy z Europy skonfrontują się ze swoimi azerskimi rywalami. Kwaśniewski ma już za sobą udział w jednym turnieju wraz Zabitem Samedowem a było to w 2009 roku w Łodzi, gdzie Azer triumfował w K-1 World GP 2009 In Lodz i dostał się do głównego turnieju. Tam został znokautowany szybko przez Badra Hari i odpadł. Właśnie z tym samymym Badrem Harim walczył w marcu br. w Chorwacji na gali finałowej K-1. Tu także uległ na punkty, ale walka pozostawiła niedosyt i obaj spotkają się już 25-go maja w Moskwie na gali Fighting Legend. Samedow jest też zawodnikim MMA z sukcesami w tym sporcie.

Kwaśniewski ma za sobą walki w SuperKombat i niestety wszystkie przegrał, choć do ostatniej ze 150 kg Alexandru Lungu mozna mieć najmniej pretensji. Kwaśniewski, ostatnio wystąpił w bokserskim turnieju SuperKombat gdzie odpadł w drugiej walce ze słynnym Konstatntinem Airichem. Ma za sobą także debiut w formule MMA.

Podczas gali wystąpi kilku znanych zawodników jak Fadi Merza z Austrii, Adem Bozkurt z Turcji czy Muamer Tufekcic z Bośni. Niespodzianką jest występ młodziutkiego 18 letniego Ukraińca Alima Nabijewa, który tym razem wystąpi jako..Azer. Analogicznie jest to taka samam sytuacja jak z Zabitem Samedowem, który żyje i mieszka w Mińsku na Białorusi, ale czasem reprezentuje i Białoruś i Azerbejdżan. Nabijew obok Enroko Gogokhia to największy talent jaki pojawił się w ukraińskim Muay Thai od czasów Artura Kyszenko. Poniżej karta walk:

HW: Zabit Samedov (Azerbejdżan) vs. Wiesław Kwaśniewski (Polska)
72.5 kg: Parviz Abdullayev (Azerbejdżan) vs. Fadi Merza (Austria)
81 kg: Kamil Sharifov (Azerbejdżan) vs. Niels Wilmnik (Holandia)
72.5kg: Alim Nabiyev (Azerbejdżan) vs. Adem Bozkurt (Turcja)
95 kg: Zamiq Atakishiyev (Azerbejdżan) vs. Sam Tevette (Holandia)
HW: Aghalar Sadiqhov (Azerbejdżan) vs. Muamer Tufekcic (Bośnia)
91 kg: Anar Mammadov (Azerbejdżan) vs. Janosch Nietlishpach (Szwajcaria)
72.5 kg: Ismat Agazade (Azerbejdżan) vs. Husnu Sari (Turcja)
91 kg: Vuqar Kazimov (Azerbejdżan) vs. Mirko Kulacsik (Węgry)
86 kg: Etiram Rzayev (Azerbejdżan) vs. Uros Bogoyevic (Serbia)
72 kg: Ramal Aslanov (Azerbejdżan) vs. Cristian Milea (Rumunia)