free templates joomla

Enfusion Live z udziałem Jarosława Zawodni!

Enfusion Już w najbliższą sobotę 13-go kwietnia, w słoweńskiej miejscowości Novo Mesto, odbędzie się kickboxerska gala Enfusion Live 4. Jest to czwarta impreza tej międzynarodowej grupy, opartej o doświadczenie m.in. Tarika Solaka promotora gal A1.

W pierwotnym kształcie grupa organizowała reality show, gdzie rywalizowali tak znani zawodnicy jak Armen Petrosyan, Gago Drago, Ondrej Hutnik, Sahin Yakut czy Sahak Parparyan.

Na gali tym razem zobaczymy po raz pierwszy polskiego zawodnika, Jarosława Zawodni ze Świebodzic. Polak zmierzy się z doświadczonym Tadejem Toplakiem, występującym już trzeci raz w tym cyklu. Zarówno Zawodni jak też Toplak to brązowi medaliści MŚ Muay Thai IFMA - największej amatorskiej organizacji tajskiego boksu.

Słoweniec był także raz drugi na tychże Mistrzem Świata. Na niwie zawodowej Polak brał udział w galach KOK, a jest także zawodowym Mistrzem Polski w formule K-1 w kategorii do 86 kg.

Toplak zanotował już jedno zwycięstwo i jedną porażkę na galach Enfusion. W ostatnim występie znokautował go świetny Hiszpan, Moises Ruibal. Liczymy na podobny wynik w wykonaniu naszego zawodnika w Słowenii. Zawodni udał się na galę w asyście Mariusza Cieślińskiego, jednago z najbardziej doświadczonych polskich zawodników i trenerów kickboxingu.

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z ważenia zawodników przed galą.

Enfusion   Enfusion

Enfusion   Enfusion

Enfusion   Enfusion