free templates joomla

Rodrigo Luiz Baido ostatnim uczestnikiem turnieju M-1 Grand Prix 2013

Rodrog Luiz BaidoNiepokonany 33 letni Brazylijczyk Rodrigo Luiz Baido (6-0) będzie ósmym ostatnim zakontraktowanym uczestnikiem turnieju wagi ciężkiej M-1 Grand Prix 2013 jaki organizowany jest przez organizację M-1 Global. Pierwsza tura walk turnieju nastąpi podczas gali M-1 Challenge 38 Spring Battle w St. Petersburgu w Rosji w dniu 9 kwietnia.

Baido dołączy do awizowanych już wcześniej zawodników jak: Kenny Garner (11-3), Jeff Monson (48-13), Magomed Malikov (6-2), Denis Smoldarev (5-0), Konstantin Gluhov (24-12), Alexei Kudin (14-5) i Ibragim Ibragimov (14-1). Brazylijczyk nie jest ułomkiem, bowiem waży 125 kg i mierzy 190 cm. Trenuje w grupie Strikers House. Baido wywodzi się z Muay Thai i wszystkie swoje walki wygrał przez nokaut. Na pewno nie jest znaną postacią światowego MMA, ale ten turniej może pomóc w jego promocji.

Polskim fanom warto przypomnieć, iż rezerwowym zawodnikiem turnieju jest Marcin Tybura z Łodzi, który w eliminacyjnym pojedynku pokonał przez TKO Rosjanina Denisa Komkina na gali M-1 Challenge 37 w Orenburgu w Rosji. Jeśli, któryś z awizowanych fighterów wycofa się z takiego czy innego powodu, Tybura znajdzie się wśród jego uczestników.