free templates joomla

Karolina Kowalkiewicz w KSW!

Karolina KowalkiewiczJak poinformowała największa i dominująca na polskim rynku Federacja MMA, Karolina Kowalkiewicz (1-0) podpisała kontrakt z organizacją KSW. Zawodniczka Gracie Berra będzie miała szansę występu na 21 gali KSW. Jej przeciwniczką będzie Paulina Bońkowska (2-1).

Pojedynek odbędzie się w wadze muszej kobiecego MMA. Będzie to także drugi pojedynek w ramach Konfrontacji Sztuk Walki po wcześniejszym historycznym debiucie Marty Chojnoskiej i Pauliny Suskiej. Zawodniczka Arrachionu Olsztyn będzie walczyła po raz czwarty. Zadebiutowała na rosyjskiej gali ProFC, gdzie przegrała z Risalat Mingbatyrovą. W kolejnych starciach radziła sobie już znacznie lepiej. Swoje pojedynki kończyła przed czasem. Znokautowała Kingę Przybysz i poddała Marzenę Wojas.

Karolina w swoim zawodowym debiucie w formule MMA pokonała Marzenę Wojas przez techniczny nokaut. Obie zawodniczki są na początku swojej drogi na szczyt. Kobiecym wojowniczkom życzymy powodzenia na KSW 21 i wytrwałości w dążeniu do celu na niełatwej drodze w Sztukach Walki.