Hybrid MMA 4: Zielona Góra, 20/04/2024 - karta walk, trailer, transmisja!
- Kategoria: Wydarzenia Polska
- Opublikowano: wtorek, 16, kwiecień 2024
Event: HYBRID MMA 4;
Data: sobota, 20/04/2024;
Lokalizacja: Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Zielona Góra, woj. Lubuskie, Polska;
Start: godz. 18:30;
Transmisja: PPV;
Bilety: TUTAJ;
Karta walk
84,0 kg: Piotr Tyburski (0-1-1) vs Armin Pawlak (0-0) [MMA]
98,0 kg: Jakub ''Jay'' Wiśniewski vs Damian "Dziku" Graf [K-1 małe rękawice]
84,0 kg: Paweł Mularczyk vs Kacper Frątczak [K-1 małe rękawice]
88,0 kg: Bartek Paszczyk (1-3) vs Przemysław Szyszka (2-1) [MMA]
90,0 kg: Patryk "Black Panther" Akinyeye vs Patryk Proszek [K-1 małe rękawice]
77,0 kg: Adam Lesień (0-0) vs Bartosz Słomiak (2-2) [MMA]
77,0 kg: Kazimierz Bednarz (1-0) vs Mykhailo Zhornyk [MMA]
+91,0 kg: Aleksander Winiarski vs Mateusz Tratkiewicz [K-1 małe rękawice]
58,0 kg: Dominika Stosio vs Wiktoria Stein [MMA]
+91,0 kg: Mateusz Nowak vs Filip Saulewicz [Boks]
53,0 kg: Paulina Szczuc vs Bernadeta "Bouncing Betty" Urbańska [K-1 małe rękawice]
66,0 kg: Krystian Głażewski (2-0) vs Jakub Syc (1-0) [MMA]
Karta wstępna
63,5 kg: Bartłomiej Wojciechowski vs Dawid Gąsiorek [Cage Boxing]
77,0 kg: Mikołaj Andrzejczak vs Michał Niemiero [MMA] *
77,0 kg: Marek Warowny vs Jerzy Trudnowski [MMA] *
Data: sobota, 20/04/2024;
Lokalizacja: Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Zielona Góra, woj. Lubuskie, Polska;
Start: godz. 18:30;
Transmisja: PPV;
Bilety: TUTAJ;
Karta walk
Walka wieczoru
120,0 kg: Michał Andryszak (25-11) vs Dirlei Broenstrup (17-11) [MMA]
Co-main event84,0 kg: Piotr Tyburski (0-1-1) vs Armin Pawlak (0-0) [MMA]
Karta główna
66,0 kg: Dominik Gierowski (5-2) vs Wojciech Kazieczko (3-2) [MMA] 98,0 kg: Jakub ''Jay'' Wiśniewski vs Damian "Dziku" Graf [K-1 małe rękawice]
84,0 kg: Paweł Mularczyk vs Kacper Frątczak [K-1 małe rękawice]
88,0 kg: Bartek Paszczyk (1-3) vs Przemysław Szyszka (2-1) [MMA]
90,0 kg: Patryk "Black Panther" Akinyeye vs Patryk Proszek [K-1 małe rękawice]
77,0 kg: Adam Lesień (0-0) vs Bartosz Słomiak (2-2) [MMA]
77,0 kg: Kazimierz Bednarz (1-0) vs Mykhailo Zhornyk [MMA]
+91,0 kg: Aleksander Winiarski vs Mateusz Tratkiewicz [K-1 małe rękawice]
58,0 kg: Dominika Stosio vs Wiktoria Stein [MMA]
+91,0 kg: Mateusz Nowak vs Filip Saulewicz [Boks]
53,0 kg: Paulina Szczuc vs Bernadeta "Bouncing Betty" Urbańska [K-1 małe rękawice]
66,0 kg: Krystian Głażewski (2-0) vs Jakub Syc (1-0) [MMA]
Karta wstępna
63,5 kg: Bartłomiej Wojciechowski vs Dawid Gąsiorek [Cage Boxing]
77,0 kg: Mikołaj Andrzejczak vs Michał Niemiero [MMA] *
77,0 kg: Marek Warowny vs Jerzy Trudnowski [MMA] *