free templates joomla

Mateusz Gamrot po walce na UFC 285 w Las Vegas

Mateusz Gamrot32-letni polski zawodnik MMA wagi lekkiej Mateusz Gamrot (22-2 MMA, 5-2 UFC) w sobotę 4-go marca pow Las Vegas pokonał pięć lat młodszego Amerykanina Jalina Turnera (13-6 MMA, 6-3 UFC) podczas gali UFC 285: Jones vs. Gane w hali T-Mobile Arena w Las Vegas (USA).

Polak po walce powiedział "Wziąłem tą walkę w zastępstwie, ale jestem wojownikiem jestem wojownikiem a wyzwanie to moje drugie imię. Dziękuje Turnerowi za walkę. To był trudny rywal, ale a każdą kolejną walką będę coraz lepszy".

Gamrot, z którym wywiad w octagonie przeprowadził Joe Rogan, zdradził również plany na dalszą swoją najbliższą przyszłość: "Teraz chcę odpocząć, zabrać swoją rodzinę na urlop. W kolejnej walce, chcę kogoś z pierwszej piątki rankingu".

"Gamer" zajmuje obecnie siódmą pozycję w rankigu Ultimate Fighting Championship, ale większość zawodników przed nim ma zaplanowane pojedynki. Będzie więc musiał poczekać na kolejnego rywala. Jalin Turner był 10 na liście pretendentów. We wtorek nastąpi aktualizacja rankingu.