free templates joomla

Kickboxer Patryk Hebel zginął tragicznie

Patryk HebelNie żyje 27-letni zawodnik Kickboxingu Patryk Hebel, o którego śmierci poinformowała grupa promotorska Papaj Managment. Uczestnik wielu wydarzeń kickboxerskich zginął rankiem 12-go stycznia 2023 roku potrącony przez pociąg w okolicach Wejherowa (woj. pomorskie). Póki co nieznane są okoliczności wypadku, ale jak podaje strona Dziennika Bałtyckiego, policja wykluczyła udział osób trzecich.

Patryk Hebel ostatni pojedynek stoczył w grudniu 2022 na gali Silesian MMA w Rybniku pokonując Piotra Wołowika. Był uczestnikiiem takich gal jak Wotore czy Krwawy Sport. Słynął z uporu i charakteru jaki pokazywał w swoich pojedynkach. Mierzył się z wieloma znanym fighterami jak Kamil Jenel czy Mariusz Radziszewski i wielu innych.

Pracował i trenował m.in. w Niemczech a w ostatnim czasie przygotowywał się w klubie Muaythai Fight Club Gdynia. Miał już zaplanowaną na 19-go lutego walkę na Silesian MMA i miał to być pojedynek o pas. Sporty walki były jego wileką pasją. "Jestem zaprogramowany na sukces" - napisał w swoim ostatnim wpisie na społecznościowym instagramie. Niech spoczywa w Pokoju.