free templates joomla

UFC on FX7: Belfort vs. Bisping! Bonusy za walkę, poddanie i nokaut wieczoru!

UFC on FX 7 bonusy Vitor Belfort (22-10 MMA, 11-6 UFC) otrzymał bonus w wysokości 50 tysięcy dolarów za znokautowanie Michaela Bispinga (23-5 MMA, 13-5 UFC) w walce wieczoru UFC on FX 7, która odbyła się w sobotę w nocy w Sao Paulo.

Oprócz niego C.B. Dollaway, Daniel Sarafian i Ildemar Alcantara również zainkasowali bonusy, każdy z nich po 50.000 za występ podczas brazylijskiego eventu.

Belfort dostał nagrodę za nokaut wieczoru, Alcantara za poddanie, a Dolloway i Sarafian dostali bonus za walkę wieczoru. Ciężko jest kwestionować decyzje włodarzy UFC, gdyż Belfort sprowadził na ziemię pysznego Bispinga, który miał szansę po pokonaniu Brazylijczyka zmierzyć się z jego rodakiem, Andersonem Silvą. Bisping został ukarany za wielokrotne wyśmiewanie się z byłego mistrza UFC.
 
W walce poprzedzającej walkę wieczoru Dollaway (13-4 MMA, 7-4 UFC) i Sarafian (7-3 MMA, 0-1 UFC) zaserwowali fanom świetny piętnasto minutowy spektakl, który obfitował w wiele zwrotów akcji i mógł się zakończyć w jednej chwili dla każdego z nich.
W drugiej rundzie Dollaway był bliski pokonania Sarafiana. Sędzia Mario Yamasaki wnikliwie obserwował sytuację, aby w porę wkroczyć pomiędzy zawodników i zakończyć pojedynek na korzyść pozostającego w stałym natarciu Dollowaya. Brazylijczyk, debiutujący w UFC został uratowany przez gong kończący drugą z trzech rund pojedynku. W trzeciej rundzie po paru głębszych wdechach Sarafian w trzeciej rundzie przejął inicjatywę będąc bardzo blisko poddania Dollawaya przez mataleo, ale w ostateczności walkę wygrał Dollaway.

Alcantara (18-5 MMA, 1-0 UFC) poddał Wagnera Prado (8-2 MMA, 0-2 UFC) przez dźwignię na kolano, tzw. kneebar, inkasując dodatkowo 50.000 za poddanie wieczoru.