free templates joomla

Krush planuje 19 gal Kickboxingu w Japonii!

KrushDominująca aktualnie na japońskim rynku Kickboxingu organizacja Krush’ podała listę i plan gal na rok 2013. Grupa planuje, aż 19 gal z czego 11 będzie numerowanych. Tylko w otwierającym rok styczniu, odbędą się dwa eventy. Pierwszy wielki Krush Grand Prix 2013 ~-67kg First Champion Tournament~, ma mieć miejsce już 14 stycznia na Yoyogi National 2nd Gymnasium w Tokio i przewiduje się, że licząca 3,200 miejsc arena zapełni się do końca.


Kolejna będzie numerowana gala Krush 26 ze zbieżną datą 26 stycznia w Korakuen Hall, także w stolicy Japonii. Dwie imprezy planowane są także w innych miastach co jest nowością i będą to Nagoja we wrześniu i Hiroszima w lipcu. Po upadku K-1 MAX w zasadzie w Japonii trudno o konkurencję dla dość zdrowej i stabilnej Krush.

Organizacja dysponuje dziś całą czołówką japońskiego Kickboxingu wychowaną na własnych galach  a dodatkowo zaprasza gwiazdy z Europy i innych części świata. Z europejskich zawodników pojawiają się tam Francuzi, Brytyjczycy i rzadziej Holendrzy. Krush współpracuje ze słynną kickboxerską ISKA a także rozdaje własne pasy i wyłania mistrzów. Dziś największe gwiazdy to bracia Urabe, Yasuhiro Kido, Masaaki Noiri, Nobuchika Terado a z zagranicznych Thomas Adamandopoulos. Poniżej lista już zaplanowanych eventów:

14 Styczeń – Yoyogi National 2nd Gymnasium (Specjalna gala)
26 Styczeń – Korakuen Hall (Numerowany event)
3 Marzec – Shinjuku FACE Daytime
20 Marzec – Korakuen Hall (Numerowany event)
21 Kwiecień – Shinjuku FACE
12 Maj – Korakuen Hall (Numerowany event)
2 Czerwiec – Shinjuku FACE
15 lipiec– Korakuen Hall (Numerowany event)
11 Sierpień – Korakuen Hall (Numerowany event)
1 Wrzesień – Nagoya Congress Center Event Hall (Numerowany event)
21 Wrzesień – Korakuen Hall (Numerowany event)
13 Październik – Shinjuku FACE Evening
10 Listopad – Korakuen Hall (Numerowany event)
24 Listopad – Shinjuku FACE Evening
14 Grudzień – Korakuen Hall (Numerowany event)
Lipiec lub Sierpień – Hiroshima (Numerowany event)