free templates joomla

Reakcje zawodników MMA na zwycięstwo Colby'ego Covingtona nad Robbie Lawlerem na UFC on ESPN 5

Covington vs LawlerCiekawe były reakcje w mediach społecznościowych zawodników i ludzi biznesu Mieszanych Sztuk Walki na zwycięstwo byłego tymczasowego mistrza wagi półśredniej Colby'ego Covingtona (15-1 MMA, 10-1 UFC) nad innym byłym mistrzem Robbie Lawlerem (28-14 MMA, 13-8 UFC) podczas gali UFC on ESPN 5, która odbyła się w nocy z 3-go na 4-tego sierpnia w Newark (USA).

Trzeba przyznać, że opinie były bardzo różne a co ważniejsze emocjonalne, zależnie od tego jak postrzegany jest kontrowersyjny "Chaos", który podczas tej gali ustanowił rekord wyprowadzonych uderzeń.

W ciągu 5 rund wyprowadził 515 uderzeń określanych jako "znaczące". Jego rywal Lawler zaledwie 178. Mimo tych statystyk zauważono dość słabe przygotowanie do kończeń w parterze. Prezentujemy państwu reakcję społeczności MMA na Twitterze:Cub Swanson:


Dzisiaj bogowie MMA zawiedli nas

Mike Perry:

Walka pozbawiła Robbiego jego siły, ale Colby uderza jak suczka! Jego klapsy przypominały mi makarony, którymi bawi się w basenie

Ben Askren:

Naprawdę nikt nie nauczył Colby'ego, jak robić uduszenia zza pleców?

Derek Brunson:

To jakieś dziwne

Jon Jones:

Robbie właśnie zawiódł cały świat

Daniel Cormier:

Niezależnie od tego, czy go kochasz, czy nienawidzisz, ale Colby Covington jest prawdziwym wyzwaniem dla dywizji półśredniej. 500 trafień i 20 prób obaleń w ciągu 5 rund, to po prostu szalone !!!

Tatiana Suarez:

Usman vs. Covington. Ta walka musi się odbyć!

Dillon Danis:

Colby jest taki niezdarny. Miałem wrażenie, że oglądałem pierwszy turniej UFC. Te próby uduszenia są po prostu śmieszne. Gdybyśmy z nim walczyli, nawet gliniarze nie mieliby czasu, aby mu pomóc