free templates joomla

Łukasz Krupadziorow zwycięza 5 raz z rzędu na Faith Fight Championship w Chinach!

Krupadziorow ŁukaszPo wrześniowej wygranej w organizacji Faith Fight Championship kolejne piąte zawodowe zwycięstwo w Chinach odniósł jeden z najlepszych polskich zawodników Kickboxingu w wadze ciężkiej trenujący w angielskim Storm Gym Luton, Łukasz Krupadziorow (12-4, 9 KO). 29-letni zawodnik z Augustowa wygrał pojedynek przez TKO w drugiej rundzie rozbijając młodego (20 lat) chińskiego zawodnika, który przed galą nie chciał ujawnić tożsamości nawet chińskim mediom. Gala FF 13 odbyła się w Shenzen w dniu 9-go listopada.

Chińczyk, który nazywał się Su Weizhen legitymował się rekordem 6-4, 1 KO, ale w walce nie miał zbyt wielu szans na to by pokonać podopiecznego Amira Subasica. Już w pierwszej rundzie otrzymał kopnięcie kolanem w nos i mocno krwawił. Na tyle, że w przerwie minuta trwała z dobre 1,5 minuty lub dłużej.

Nic to nie pomogło, bo kopnięcie kolanem po przeskoku znokautowało go dosłownie. Zdołał wstać, ale sędzia słusznie zdecydował o przerwaniu walki i ogłoszono techniczny nokaut. Augustowianin ważył bodajże najmniej w karierze wnosząc na wagę 108 kg. Zbliżony limit miał i jego przeciwnik.

Krupadziorow o przydomku "Big Polski" w ostatniej walce we wrześniu pokonał liczącego 21 lat Chińczyka Wu Chao (12-6) już w pierwszej rundzie, trafiając go prawym kolanem na tułów. Wcześniej brał udziałó trzykrotnie w galach FF a także w słynnym rumuńskim Superkomat. Na dzień dzisiejszy "Big Polski" jak nazywany jest to zawodnik aspirujący do światowej czołówki i z niesamowitą serią zwycięstw na chińskim rynku liczącym 1,5 mld ludzi.