free templates joomla

Koksu zostaje Hardkorowym Mikołajem!

Hardkorowa Paczka Zamieszczamy informację dotyczącą akcji charytatywnej, której inicjatorem jest Robert Burneika. W tym roku jest to druga edycja tej akcji.

Już po raz drugi startuje Hardkorowa Paczka - akcja charytatywna, której inicjatorem jest Hardkorowy Koksu. Poprzednia edycja udowodniła, że pomagać może każdy, bez względu na wszystko! W ramach akcji, na licytację zostaną wystawione m. in. rękawice do MMA, w których Burneika pokonał Marcina Najmana.

Dzięki pieniądzom zebranym podczas zeszłorocznej akcji, udało się stworzyć paczki dla dzieci
z  Domów Dziecka, które osobiście rozdawał Hardkorowy Koksu. Domy Dziecka w Warszawie
i Rypinie, w których pojawił się Robert Burneika, zostały wybrane  przez internetów za pomocą specjalnej aplikacji na Facebooku. Do akcji dołączyli również znani sportowcy, tacy jak Denis Wolf, Randy Couture czy Frank Mir!

Tym razem formuła Hardkorowej Paczki jest nieco inna. Zamiast pieniędzy, będą przyjmowane paczki z rzeczami, które trafią do najbardziej potrzebujących rodzin.

- W zeszłym roku, zaangażowanie i hojność Polaków przerosła nasze oczekiwania. Pieniądze zbierane w czasie trwania akcji przeznaczone były na pomoc dzieciom z Domów Dziecka.  Zdecydowaliśmy się już po raz drugi wspierać tę inicjatywę, ponieważ jesteśmy przekonani, że i tym razem uda się obudzić w fanach Roberta Burneiki chęć pomagania słabszym. Bo przecież siła to nie tylko mięśnie, ale również wielkie serce!  - mówi Jakub Rydwański, CEO Agencji Interaktywnej Chariot, która od samego początku wspiera Hardkorową Paczkę.

Jak dołączyć do Hardkorowej Paczki?

Aby zostać Hardkorowym Mikołajem, wystarczy zrobić paczkę i wysłać ją na adres:

Mariola Sztrajt
ul. Szpitalna 20g/6   
88-400 Żnin

WAŻNE! Paczki powinny zawierać nowe rzeczy (zabawki, ubrania itp.) oraz słodycze z długim okresem przydatności.

Wszystkie paczki zostaną wysłane do najbardziej potrzebujących rodzin z wybranego miasta.

Akcja trwa do 15 grudnia!

Prawdziwą atrakcją dla fanów Hardkorowego Koksa jest aukcja, na której można wylicytować m. in.: rękawice do MMA oraz spodenki, w których walczył z Marcinem Najmanem, rękawice Mameda Chalidowa, koszulki i zdjęcia z autografami Koksa.

Aukcja rusza 03.12.2012 o godzinie 20.00.

Cały dochód z aukcji wesprze konto Hardkorowej Paczki. Tak jak poprzednio, wszystkie podejmowane działania oraz informacje o zebranych paczkach, będą dostępne dla każdego zainteresowanego. Przebieg akcji można śledzić na Facebooku: https://www.facebook.com/hardkorowapaczka

Zobacz co o Hardkorowej Paczce mówi Robert Burneika:
http://www.youtube.com/watch?v=dABIpsaHNd0


Więcej informacji również na stronie Radia Koksu: http://www.facebook.com/radiokoksu

Partnerzy akcji:

Robert Burneika – BurneikaSports.com,
Optivita Nutrition,
Agencja interaktywna Chariot,
Paintball Park