free templates joomla

Brave 12: Paweł Kiełek pokonuje weterana UFC

Paweł Kiełek Brave 12Ważne 9 zwycięstwo w zawodowej karierze odniósł 22-letni Paweł Kiełek (9-4-1) z Berkut Arrachion Olsztyn, który na gali Brave 12: KHK Legacy, która odbyła się w piątek 11-go maja w Dżakarcie w Indonezji zdecydowanie na punkty pokonał reprezentującego Francję arabskiego zawodnika Mehdi Baghdada (10-6) o przydomku Sułtan".

Francuz to do niedawna zawodnik UFC, który wystąpił w programie The Ultimate Fighter a później po trzech porażkach został zwolniony z organizacji. Występ w Brave był dla niego pierwszym po długije ponad rocznej przerwie. Dla Kiełka był to drugi występ i pierwsze zwycięstwo po nieudanym debiucie w marcu br. gdy przegrał z Sidneyem Wheelerem Brave 10: The Kingdom Rises.

Polak zdominował cały pojedynek zaliczając obalenie już w pierwszej rundzie i mając kontrolę nad rywalem starał się go utrzymać w parterze. W drugim i trzecim starciu, analogicznie utrzymywał Francuza w dole i nie dawał mu możliwości powrotu do stójki i zdobycia przewagi. Po trzech rundach sędziowie jednogłośnie przyznale Polakowi wygraną.