free templates joomla

Granda Pro 6: Wrzosek vs. Voronin w walce wieczoru!

Granda 6 Pro 28 kwietnia 2018 w Warszawie w hali Arena Ursynów odbędzie się gala Granda Pro 6. W walce wieczoru Arkadiusz Wrzosek zmierzy się z Pavlem Voroninem na zasadach K-1.

Wrzosek to 25-letni, perspektywiczny zawodnik walczący w wadze ciężkiej. Sporty walki trenuje od sześciu lat, ale jego kariera mogła potoczyć się inaczej. Pierwszym kontaktem ze sportem była piłka nożna na Agrykoli. Mierzący ponad dwa metry Arkadiusz to mistrz Europy, Mistrz Polski Muay Thai oraz mistrz wagi ciężkiej federacji Fight Exclusive Night.

Zdobywał także tytuły mistrza Polski Wushu i medale mistrzostw Polski w tajskim boksie. W 2015 roku był pretendentem do pasa zawodowego mistrza Europy WKU. Po zwycięstwie nad Nikolajem Falinem w 19 edycji FEN (Fight Exclusive Night) został pierwszym mistrzem w K-1 w kategorii ciężkiej. Jak sam mówi: „podtrzymuję moją życiową formę i 28 kwietnia pewnie wyjdę do ringu po kolejne zwycięstwo”.

Voronin to aktualny mistrz Mołdawii K-1, zdobywca pasa Champion Granda 6 Pro - fightcard Kombat League Italy 2015.  Jego zawodowy dorobek to ponad 50 walk. Ma na swoim koncie również amatorskie starty na galach Muay Thai. Rozpoczął treningi dość późno, zaledwie w wieku 22 lat. Wybór padł na boks tajski „bo to prawdziwie męski sport”. Jego marzeniem jak nam powiedział są starty w najmocniejszych zawodach K1 na świecie i pokazanie się tam z mocnej strony.

Czy ponad 15 centymetrowa różnica wzrostu zdecydowanie pomoże Wrzoskowi? Czy może dzięki temu Voronin będzie  niewygodnym przeciwnikiem? Co weźmie górę w tym pojedynku? Doświadczenie w ringu, czy zimna głowa Polaka? Wszystkiego dowiemy się już 28 kwietnia podczas Granda Pro 6 – Fight Club!

Oprócz wspomnianego pojedynku w karcie walk znaleźli się również inni znani fanom MMA i K-1 zawodnicy: Grzegorz Sanecki, Mateusz Łazowski, Sylwester Miller, Paweł Pawlak i inni.

Bilety na galę dostępne na www.eventim.pl