free templates joomla

GLORY poszukuje młodych kickboxerów do udziału w swoim projekcie!

Giorgio PetrosyanOrganizacja Glory poszukuje nowych talentów do swojego kolejnego projektu. Chodzi o serię gal 'Road to Glory' pomiędzy młodymi zawodnikami, których nie wiąże żaden kontrakt. Aplikację można składać poprzez e-mail. Aplikacja powinna zawierać:

-życiorys zawodnika, który zawiera: wzrost, kategorię wagową, datę urodzenia, miasto i region zawodnika, akademię, z którą się identyfikuje, zawodowy rekord, amatorski rekord (jeśli to możliwe) oraz video z jakiejś ostatniej walki do obejrzenia online

- zawodnik nie może mieć mniej niż 19 lat, ale nie więcej niż 28.

Aplikację należy wysłać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nagrodą w zwycięstwie w projekcie jest roczny kontrakt z organizacją Glory. Niestety mamy smutną wiadomość dla zawodników mieszkających w Europie, bowiem do aplikowania mogą przystąpić zawodnicy z Brazylii, Meksyku, Stanów Zjednoczonych i Kanady. Nagroda finansowa dla zwycięzcy turnieju to 20 tysięcy dolarów.

'Road to Glory' rozpocznie się w 2013 roku i będzie to sześć gal, które zostaną zorganizowane w przeciągu pięciu miesięcy. Zawodnicy będą rywalizowali w sześciu kategoriach wagowych.

Organizacja szuka jedynie zawodników do udziału w turniejach kickboxerskich, czyli zawodnicy Brazylijskiego Jiu Jitsu nie mają specjalnie czego szukać w nowym projekcie organizacji.