free templates joomla

Granda Pro 5 ''Draka'': Krystian Kaszubowski zwycięża w walce wieczoru! Wyniki!

Granda Pro 7 ''Draka'' W sobotę, 18 listopada 2017r. w Warszawie, na Torwarze, w Fight Legia Club odbyła się gala Granda Pro 5 ''Draka'', podczas której widzowie obejrzeli osiem pojedynków, cztery walki w formule MMA i cztery na zasadach K-1.

W walce wieczoru na zasadach MMA, już w pierwszej rundzie, Krystian Kaszubowski (5-0) z Tczewa przez poddanie odniósł zwycięstwo nad Grzegorzem Saneckim (5-1) i jest to spora niespodzianka choć obaj byli do momentu pojedynku niepokonani i mieli zbliżone rekordy. Dla Kaszubowskiego było to pierwsze zwycięstwo przed czasem i do tego przez poddanie. Sanecki zaś wszystkie poprzednie walki wygrywał przed czasem, a teraz po raz pierwszy musiał poczuć smak porażki i do tego przed czasem.

W walce na zasadach K-1 faworytem walki był reprezentujący Uniq Fight Club Marcin Kret. Kilkukrotny mistrz Polski w Kickboxingu, niestety odnotował regres formy. Kamil Pawlak zaś zwyżkę, choć już znokautowanie Piotra Tryca-Trześniewskiego na Granda Pro 4 kazało być ostrożnym w typowaniu zwycięzcy tej walki. W pojedynku się to potwierdziło i Pawlak dość wyraźnie pokonał Marcina Kreta, który ma za sobą ciężki sezon i zmianę barw klubowych z Punchera Wrocław na Uniq FC.

Komplet wyników

Walka wieczoru
MMA 77 kg: Krystian Kaszubowski (MMA Team Tczew) pokonał Grzegorza Saneckiego (Legia Fight Club) przez poddanie (dźwignia na kolano) w 1 rundzie

Pozostałe walki
K-1 71 kg: Kamil Pawlak pokonał Marcina Kreta przez jednogłośną decyzję 3-0
MMA 63 kg: Sylwester Miller pokonał Sławomira Szczepańskiego przez poddanie (mataleo) w 1 rundzie
K-1 91 kg: Łukasz Lipniacki pokonał Wiktora Waszczuka przez KO w 1 rundzie
MMA 93 kg: Arkadiusz Jędraczka pokonał Bartka Szewczyka przez poddanie (dźwignia skrętna na kolano) w 2 rundzie
K-1 75 kg: Grzegorz Steć pokonał Norberta Joba przez jednogłośną decyzję 3-0
MMA 84 kg: Maciej Roszkowski pokonał Bartłomieja Niewęgłowskiego przez poddanie (duszenie zza pleców) w 2 rundzie
K-1 71 kg: Danik Buka pokonał Patryka Frydę przez niejednogłośną decyzję sędziów *

* - walka ProAm