free templates joomla

Gala Spartan Fight 9 w Chorzowie 2 grudnia!

Spartan Fight 9 Chorzów Poczas gali Spartan Fight 9 w Chorzowie, która po raz czwarty odbędzie się na hali MORiS, będziemy mogli zobaczyć 13 zawodowych pojedynków - dziewięć w formule MMA i cztery na zasadach K-1. Nie zabraknie również pojedynku amatorskiego, w którym młodzi zawodnicy po raz pierwszy będą mieli okazje stanąć w klatce przed tak dużą publicznością.

Organizatorzy zaplanowali aż trzy pojedynki, które będą miały status walk wieczoru. Możemy być pewni, że będą to emocjonujące starcia, które na długo zostaną pamięci widzów.

Zobacz także:
Spartan Fight 9: Chorzów, 02/12/2017 - karta walk

Powoli ogłaszane są pierwsze pojedynki z karty walk gali Spartan Fight 9. Przestawiono zestawienia Alana Langera i Alexeya Valivakhina, Piotra Kamińskiego z Dawidem Pancerzem, Tomasza Kondraciuka i Macieja Browaskiego oraz Łukasza Stanka z Dominikiem Chmielem.

Alan Langer (9-6) to zawodnik klubu Silesian Cage Club, który trzykrotnie zwyciężał na galach Spartan Fight. Będzie to jego piąty pojedynek dla tej organizacji. Jego przeciwnik, Alexey Valivakhin jest trzykrotnym mistrzem Ukrainy. Występował na galach M-1 w Rosji. Jego rekord to 11 zwycięstw i 8 porażek. Zawodnicy ci mięli walczyć ze sobą podczas gali Spartan Fight 8 w Krakowie, jednak wówczas walka nie mogła odbyć się.

W kolejnej walce podczas gali Spartan Fight 9 wystąpi mistrz wagi muszej PLMMA, Piotr Kamiński, reprezentujący Zet Gold Team Drawsko Pomorskie i mający na swoim koncie 3 zawodowe pojedynki. Zmierzy się on z wielokrotnym mistrzem Śląska, zdobywcą pierwszego miejsca na pucharze polski oraz grand prix polski, jak i V-ce Mistrzem Polski w taekwondo, Dawidem Pancerzem, który w posiadaniu ma również stopień mistrzowski 1 DAN w tej dziedzinie sportu.

Kolejnym pojedynkiem, który zobaczymy na gali Spartan Fight 9, będzie walka Macieja Browarskiego (15-8-1), który po raz piąty stoczy pojedynek dla tej organizacji. Tego wieczoru na hali MORiS w Chorzowie, w jednej z trzech walk wieczoru, ''Sowa'' zmierzy się z Tomaszem Kondraciukiem, który w swoim dorobku ma 18 walk w tym jedenaście wygranych. ''Tomaj'' walczył między innymi na dwóch galach KSW.

Podczas gali Spartan Fight 9 zobaczymy także debiutującego w tej organizacji reprezentanta klubu MMAtadores Katowice, Łukasza Stanka, który w swoim dorobku ma cztery zwycięstwa i cztery porażki. Trzykrotnie walczył on w klatkoringu organizacji FEN. Stanek zmierzy się z Dominikiem Chmielem, posiadaczem czarnego pasa w brazylijskim ju-jitsu, mającym na swoim koncie osiem zwycięstw i pięć porażek, który dwukrotnie przegrywał na galach Spartan Fight.