free templates joomla

Michał Pach vs Adrian Bartosiński i Michał Elsner vs Michał Tarabańka na TFL 12 w Radomiu!

TFL 12 - Michał Pach vs Adrian Bartosiński 18 listopada w Radomiu odbędzie się gala Thunderstrike Fight League 12 (TFL 12), w której do karty walk dodane zostały dwa pojedynki. Starcie Michał Pach vs Adrian Bartosiński w wadze do 84 kilogramów oraz Michał Elsner vs Michał Tarabańka w wadze do 77 kilogramów.

Zobacz także:
Thunderstrike Fight League 12: Radom, 18/11/2017 - karta walk

Konfrontacja dwóch odmiennych stylów walki czeka na kibiców podczas pierwszego z wymienionych pojedynków. Znany i popularny w Radomiu Michał Pach, skrzyżuje rękawice z doskonale radzącym sobie w stójce Adrianem Bartosińskim. "Postaram się dać z siebie wszystko w klatce TFL. Zapraszam na galę." - mówi Michał Pach. Podopieczny Leszka Kulika z CROSS FIGHT RADOM zdecydowanie lepiej radzi sobie w grze parterowej co zapowiada zderzenie różnych stylów walki. Przedstawiciel Rawskiego Klubu Karate Kyokushin, Adrian Bartosiński zapowiada zwycięstwo na terenie przeciwnika.
TFL 12 - Michał Elsner vs Michał Tarabańka
Weteran polskiego MMA, Michał Elsner, w rodzinnym Radomiu, skrzyżuje rękawice z przedstawicielem WCA Fight Team Warszawa - Michałem Tarabańką. Zawodnik oraz trener klubu VIRTUS Radom powraca do klatki po długiej przerwie, ale jak sam zapowiada, zamierza odnieść pewne i spektakularne zwycięstwo przed własną widownią. Będzie to jego 25 zawodowa walka w formule MMA. „Radom do tego momentu kojarzony był z boksem. Jestem przekonany, że po dwunastej prestiżowej gali TFL to się zdecydowanie zmieni i o MMA będzie głośno. Zapraszam wszystkich kibiców 18 listopada do hali MOSIR.” – zapowiada w filmie promującym wydarzenie popularny „Misiek”. Rywalem reprezentanta Radomia, będzie podopieczny trenera Roberta Jocza, Michał Tarabańka. Znany z bezkompromisowego stylu walki zawodnik z Warszawy, zawsze przyjmuje pojedynki z wyżej notowanymi i cenionymi rywalami. W ostatnim zaciętym pojedynku przegrał z byłym mistrzem KSW, Krzysztofem Kułakiem.