free templates joomla

Gala Knockout Art 7 i Amatorska Liga Muay Thai w Swarzędzu już 7 października!

Knockout Art 7Już za tydzień, 7 października 2017 r. odbędzie się 7 edycja Gali Knockout Art w Swarzędzu, a poprzedzi ją tradycyjnie, w tym samym dniu, Amatorska Liga Muay Thai Knockout Art. Podczas gali w ringu zobaczymy mocne nazwiska zawodników z całej Polski oraz lokalnych ulubieńców kibiców. Walką wieczoru będzie starcie, w kategorii wagowej do 63,5kg, na zasadach Muay Thai, tegorocznego medalisty the World Games - Oskara Siegerta z klubu Legion Bydgoszcz z białoruskim Mistrzem K-1, Andrei'em Zelinsky'm reprezentującym Best Gym Grodno.

Oskar Siegert to jeden z najjaśniejszych punktów polskiego Muay Thai. Ciężką pracą wywalczył brązowy medal na The World Games 2017, ma w swoim dorobku tytuł Mistrza Polski, jest też medalistą zagranicznych imprez. Zawodnik bydgoskiego klubu Legion Bydgoszcz, znany z agresywnego i widowiskowego stylu walki. Jego przeciwnik, Białorusin, Andrei Zelinsky to Mistrz Białorusi w K-1, a jego wizytówka w walce to przede wszystkim agresja. Zapowiada się prawdziwe mocne starcie dla koneserów sportów uderzanych!
 
W co-main event gali zobaczymy ''wybuchowe'' starcie w formule MMA, w wadze do 70 kilogramów, pomiędzy Jakubem Mroczkowskim z klubu Czerwony Smok z Patrykiem Krzymowskim. Dwóch zawodników z bogatym doświadczeniem w stójce. Mroczkowski to medalista zawodów z cyklu ALMMA, który w swoim dorobku posiada między innymi brązowy medal Mistrzostw Polski. Patryk Krzymowski to mocny zawodnik, który zbierał doświadczenie między innymi na ringu bokserskim na którym stoczył blisko 50 walk.

W jedynym pojedynku kobiet na gali Knockout Art 7 Magdalena Kaczor z Kohorty Poznań zmierzy się z Emilią Podolską z Octagon Team Kraków. To starcie zapowiada się naprawdę elektryzująco. Magdalena to wielokrotna medalistka zawodów rangi mistrzowskiej, a do tej walki wyjdzie głodna kolejnego zwycięstwa po zdobyciu w marcu bieżącego roku tytułu Mistrzyni Polski Muay Thai. Emilia, mimo młodego wieku, nie ustępuje stażem treningowym swojej rywalce. Na koncie ma między innymi podwójne Mistrzostwo Polski Kadetek (w dwóch kategoriach wagowych!) oraz srebrny medal Pucharu Europy- ponadto trenuje w prawdziwej kuźni juniorskich talentów.

W kolejnym pojedynku w formule MMA, w kategorii wagowej do 66 kilogramów, Michał Urbański z Kohorty Poznań będzie walczyć z Dawidem Pewińskim z KSW Nokaut Kościan. Pewiński w ringu postawi zapewne twarde warunki, gdyż 10 wygranych walk w MMA świadczy o dużym doświadczeniu. Michał Urbański ma za sobą kilka lat treningów sztuk walki, zaczynając od karate przez grappling, boks aż do MMA. W tym starciu warunki fizyczne z pewnością będą jego atutem. Obaj panowie zbierali doświadczenie na zawodach ALMMA.

Ciekawie zapowiada się również pojedynek Muay Thai świeżo upieczonego Vice Mistrza Europy, Dominika Bali z klubu Legion Głogów z Mikołajem Kapałą z Kohorta Swarzędz. Bala, mimo młodego wieku, ma na swoim koncie 20 walk i tytuły Mistrza Polski Juniorów K-1 oraz Mistrza Europy Juniorów Młodszych WAKO. Kapałę czeka ciężkie wyzwanie, ale prawdziwego i twardego Muay Thai doświadczył w samym sercu Tajlandii, gdzie nie tylko trenował, ale także walczył. Fani łokci i kolan znajdą w tej walce coś dla siebie!

W drugiej walce podczas gali, która toczyć się będzie w formule MMA, w wadze do 70 kilogramów, zmierzą się: Szymon Kopaniarz, reprezentujący klub Kohorta Swarzędz i Hubert Lotta z ANKOS MMA Poznań. Hubert Lotta, pomimo młodego wieku, ma na koncie już 14 walk i ani jednej porażki. Dwukrotnie zdobył złoty medal Pucharu Polski, jest też trzykrotnym Mistrzem Wielkopolski w formule MMA. Szymon Kopaniarz to twardy i nieustępliwy zawodnik, który występował już na ringu Knockout Art i schodził z niego z tarczą. Teraz na pewno zrobi wszystko by ten sukces powtórzyć i przerwać zwycięską passę Lotta.

W pojedynku otwierającym galę Jakub Tomkowiak z klubu Opalenica Fight Club / Zwierzak Team będzie walczyć z Oskarem Piotrowiczem z Kohorty Swarzędz. Debiutujący Tomkowiak, podopieczny Zwierzchowskiego z Opalenicy, zaczynał od treningów karate, ale to Kickboxing jest tym co chce robić. Piotrowicz ma już doświadczenie ringowe, będzie to dla niego trzeci występ. W walce nie kalkuluje, a dotatkową motywacją tym razem będzie z pewnością jego publiczność.

Knockout Art 7   Amatorska Liga Muay Thai Knockout Art

Przed galą Knockout Art 7 odbędzie się tradycyjnie Amatorska Liga Muay Thai Knockout Art. Będzie to także siódma edycja tego wydarzenia. Zgłoszenia do udziału w zawodach zainteresowane osoby mogą przesyłać do dnia 2 października 2017.
Uwaga!
Rejestracja przez formularz: TUTAJ
Informacja o wymaganych dokumentach!
Przypomnienie co należy mieć ze sobą w dniu zawodów!