free templates joomla

Mecz Muay Thai Polska vs Tajlandia na IV Kaliskiej Gali Muaythai Federacji A1!

Gala Federacji A1Swoją czwartą galę w dniu 13 maja 2017 roku przeprowadzi Federacja A1, zarządzana przez Arkadiusza Wełnę. W hali Arena w Kaliszu największą atrakcją będzie mecz międzypaństwowy między fighterami z Polski i Tajlandii na pełnych zasadach Muay Thai. Polska będzie reprezentowana przez czołowych zawodników boksu tajskiego w naszym kraju.
 
W kategoriach wagowych od 60 do 71 kg wystąpi następująca piątka: Filip Rządek (Arkadia Kalisz), Bartosz Batra (K.O. Gym Muay Thai Wrocław), Marcin Parcheta (Nak Muay Szczecin), Michał Królik (Paco Team Katowice) oraz Cezary Zugaj (White Bears Białystok). Oni wszyscy są bardzo doświadczeni i utytułowani, a możliwość zmierzenia się z przedstawicielami ojczyzny Muay Thai to dla nich kolejna szansa na potwierdzenie swej klasy. Otoczka meczu z Tajami powinna stanowić dla nich dodatkową motywację. W dodatku Rządek pochodzi z Kalisza, więc tym bardziej dla niego będzie to szczególny występ.
 
W innych zestawieniach zaprezentują się chociażby Jacek Rzepecki z Our Team Poznań, który skonfrontuje się z Łotyszem Kristapsem Bulmeistrasem. Ciekawie zapowiada się także krajowe starcie Macieja Zembika (Żarski Klub Sportów Walki) z Kamilem Piątkiewiczem (Raczadam Kraków).

Aktualną kartę walk gali znajdziesz TUTAJ