free templates joomla

Knockout Art 6: Jakub Kamieniarz wyrównuje rekord! Pavel Obozny nokautuje! Wyniki

Knockout ArtW niedzielę 19-go marca w Kościanie odbyła się 6 edycja bazującej w Wielkopolsce gali Knockout Art, której program wypełniły walki MMA i Muay Thai. W walce wieczoru na zasadach MMA miejscowy zawodnik Jakub Kamieniarz (3-3) reprezentujący Kohortę Poznań i KSW Nokaut Kościan pokonał Bartosza Salwę (0-1) z Klinczu Kielce.

Zawodnik z Kielc wykazał się determinacją biorąc walkę w ostatniej chwili i zastępując rywala, który miał dotrzeć wcześniej. Kamieniarz wygrał trzecią walkę z rzędu i wyrównał swój rekord w MMA. Pojedynek zakończył się uderzeniami w parterze w pierwszej rundzie.

W innym ciekawym pojedynku zawodowym na zasadach tajskiego boksu znany w Polsce Pavel Obozny z Białorusi zdołał przełamać Pawła Szostaka z Academii Gorila Olsztyn w drugiej rundzie pojedynku i wygrał przez nokaut. Zawodnik z Olszytna napisał na swoim profilu: "Swój zawodowy debiut przegrałem, ale mam nadzieje, że wstydu nie było. Przeciwnik był bardzo doświadczonym i utytułowanym zawodnikiem. Trochę zabrakło...zdrowia" i podziękował swojemu sztabowi. Białorusin już wkrótce wystąpi na gali Extreme Energy Time w Legnicy.

Komplet wyników:

1. MT-71 kg: Igor Górny (KSW nokaut Kościan) pokonał Przemysława Talara (Kohorta Pobiedziska) przez decyzję 3:0
2. MMA 66 kg: Krystian Grygiel (MMA Oporówko) pokonał Patryka Rogowskiego (Kohorta Poznań/Muay Thai Gym) przez TKO (uderzenia) w 3 rundzie (1:40 min)
3. MMA 77 kg: Adam Gorzelańczyk (Kohorta Poznań/Muay Thai Gym) pokonał Piotra Świderskiego (Husaria Fight Team Słubice) przez poddanie (duszenie gilotynowe) w 1 rundzie (0:30 min)
4. MT 81 kg: Kamil Świca (Alliance Kościan) pokonał Pawła Jóźwiaka (Kohorta Pobiedziska) przez decyzję 3:0
5. MMA 66 kg: Marcin Jakubiak (Czerwony Smok) pokonał Dawid Pewińskiego (KSW Nokaut Kościan/Black Seven) przez decyzję 3:0
6. MMA 73 kg: Dawid Słoma (Alliance Kościan) pokonał Jakuba Niewiadomskiego (GKS Górnik Łęczna) przez poddanie (duszenie zza pleców) w 3 rundzie (2:35 min)
7. MMA 84 kg: Kamil Bartosiński (Ankos MMA Poznań) pokonał Piotra Bułajewskiego (KSW Nokaut Kościan) przez TKO w 1 rundzie (0:58 min)

Walki zawodowe
8. MT 77 kg: Pavel Obozny (Best Gym Grodno) pokonał Pawła Szostaka (Academia Gorila Olsztyn) przez KO (uderzenia) w 2 rundzie (2:52 min)
9. MMA 84 kg: Jakub Kamieniarz (Kohorta Poznań/KSW Nokaut Kościan) pokonał Bartosza Salwę (Klincz Kielce) przez TKO (uderzenia) w 1 rundzie (3:04 min)