free templates joomla

Program reality-show "Wyspa wojowników"

Warrior Island Amerykańska organizacja Global Provining Group (GPG) realizuje reality show zwiazany ze sztukami walki, a głównie z MMA o nazwie "Warrior Island". Produkcja będzie prowadzona pod okiem Jamesa Jeffersona z GPG, a głównym reżyserem będzie weteran hollywódzkich produkcji Ben Perry.

Z tysięcy chętnych zostanie wyłoniona 16-stka uczestników, która weźmie udział w programie. Zawodnicy będą przez kilka miesięcy mieszkali na bezludnej wyspie Oceanu Spokojnego. Realizacja 1-go sezonu rozpocznie się 1 lutego 2013 roku. Produkcją zajmie się Global Proving Groud  we współpracy z byłym organizatorem gal Cage Rage a obecnym organizatorem gal pod szyldem UCMMA, Dave’m O’Donnellem.

Każdego tygodnia zawodnicy będą walczyć ze sobą o możliwość pozostania na wyspie i rywalizowania o międzynarodową sławę i zwycięstwo. A jest o co walczyć, ponieważ zwycięzca otrzyma czek opiewający na pół miliona dolarów.

Trailer programu:Castingi do programu odbywają się w różnych miejscach na świecie. Do tej pory przeprowadzone były w różnych miastach Stanów Zjednoczonych, a na początku września odbył się pierwszy casting poza USA w Londynie, w Wielkiej Brytanii.
Kolejne castingi planowane są w Brazylii w Rio de Janeiro, w Japonii w Tokio, w RPA, w Kanadzie i Meksyku.

Pierwszy oficjalny casting poza USA odbył się w prestiżowym Troxy Theater w Londynie, w Anglii podczas gali UCMMA "White Collar MMA 6". Uczestnicy przesłuchania zostaną włączeni do karty wstępnej. Zwycięzcy zwiększą swoją szansę na akces w programie.

Warrior Island

"UCMMA zawsze stara się kontraktować na swoje gale najlepszych brytyjskich zawodników, zestawiając ich z zawodnikami z całego świata. Teraz nasz program daje młodym, perspektywicznym zawodnikom "okazję życia", aby pokazać się przed szerszą publicznością. Od ich postawy zależy to, czy znajdują się w programie "Warrior Island". Jestem niezwykle dumny, że jesteśmy gospodarzem pierwszego takiego przedsięwzięcia w Wielkiej Brytanii." - powiedział Dave O'Donnel z UCMMA.

Przesłuchania są otwarte dla zawodników trenujących różne sporty walki, nie tylko MMA. Program jest kierowany dla ludzi z różnych kategorii wagowych.

Po jednym z dotychczasowych castingów wśród 200 wyłonionych do tej pory zawodników znalazł się także Polak, Tomasz Stawarz. Tomek pochodzi z Polski, ale od 7 lat mieszka w Stanch Zjednoczonych i tam trenuje. "Zacząłem trenować w 2009 roku Muay Thai w Sitan Gym w Filadelfii. W tym samym roku poszedłem w kierunku MMA i rozpocząłem treningi w Semper Fi MMA i tam zostałem przez 2 lata. W tej chwili powrociłem po kontuzji i trenuję boks oraz jui-jitsu w Kozma BJJ również w Filadelfii."

Warrior Island

Tomek tak dobrze wypadł na castingu, że James Jefferson z GPG zaproponował mu współpracę i podpisanie kontraktu na 2013 rok na 3 zawodowe walki.

Nie zmienia to jednak postaci rzeczy, że o tym, czy nasz rodak zakwalifikuje się do ścisłej czołówki 16 zawodników biorących udział w reality show "Warrior Island" zdecydują internauci.
 Zasady są bowiem takie, że na wytypowanych w castingach zawodników, a dokładnie na ich nagrania zamieszone na kanale YouTube GPG, można oddawać głosy. Ci spośród zawodników, którzy zbiorą ich największą liczbę wezmą udział w programie.

Zachęcamy! Zobaczcie film i głosujcie na Tomka!