free templates joomla

Walki Borzykowski vs. Litwiniec i Grzelka vs. Dobroś dodane do karty walk Knockout Art

Litwiniec vs BorzymowskiKolejne pojedynki są dopisywane do piątej edycji gali Knockout Art, która 17 grudnia 2016 roku zostanie przeprowadzona w Środzie Wielkopolskiej. Wśród najnowszych dodatków znalazło się miejsce dla jednego starcia w formule MMA i jednego na zasadach K-1.

W MMA spotka się dwóch młodych zawodników, reprezentujących renomowane kluby z Poznania: Patryk Borzykowski z Ankosu oraz Bartosz Litwiniec z Pankrationu. Będzie to bój w wadze półśredniej (do 77 kg). Obaj są znani z rywalizacji na zawodach Amatorskiej Ligi MMA. Borzykowski stoczył w niej jedenaście konfrontacji i zdążył już zdobyć dwa złote medale. Litwiniec z kolei ma na swoim koncie dokładnie dwie walki w ALMMA, ale ponadto startuje w Judo i w zapasach. Będzie to kolejne starcie MMA po tym jak zapowiadaliśmy walkę Piotr Soliński vs Dawid Staszak.

Knockout Art 5 Dobroś vs GrzelkaNatomiast w K-1 dojdzie do potyczki w limicie 91 kg. Naprzeciwko siebie w ringu staną Marcin Grzelka, trenujący w klubie MMA Oporówko, a także Michał Dobroś, a więc zawodnik Kohorty Poznań. Grzelka zaledwie miesiąc temu wystąpił w pojedynku na zasadach MMA, wobec czego tym razem przyjdzie mu się zaprezentować w innej formule. Walką wieczoru gali Knockout Art 5, będzie rewanżowe starcie Bruno Kabus vs Łukasz Radosz.