free templates joomla

Liga i gala Knockout Art w Środzie Wielkopolskiej już 17.12.2016

Knockout ArtJuż 17-go grudnia 2016 roku w Środzie Wielkopolskiej odbędzie się kolejna edycja Ligi i zawodowej gali Knockout Art, gromadząca najlepszych polskich i zagranicznych zawodników w formule Muay Thai, którzy rywalizować będą w najtrudniejszej stójkowej formule walk jaką jest tajski boks. Podczas gali nie zabraknie także popularnych walk MMA z udziałem zawodników z Wielkopolski a także zaproszonych gości.

Całość wydarzenia podzielona będzie tradycyjnie na dwie części. W pierwszej porannej, odbędzie się Amatorska Liga Muay Thai, a z kolei wieczorem odbędzie się profesjonalna gala walk tajskiego boksu i MMA. W najbliższym czasie pojawią się nazwiska i zestwienia walczących zawodników a sród nich napewno nie zabraknie nie tylko tzw. "local heroes" czyli zawodników cieszących się uznaniem miejscowej publiczności. Poniżej informacje organizatora:

Zaproszenie na V edycję Amatorskiej Ligi Muay Thai Knockout Art!

Dla zwycięzcy wszystkich edycji wyjazd do Tajlandii oraz sprzęt treningowy marki Yokkao!Knockout Art serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w lidze Muay Thai!

Poniżej szczegółowe informacje na temat zawodów:

1. Nazwa zawodów:

Amatorska Liga Muay Thai Knockout Art

2. Termin:

17.12.2016

3.Miejsce zawodów:

Sala ZSR ul. Kosynierów 2b Środa Wielkopolska

4. Organizator zawodów

Knockout Art Polska,
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Strona internetowa: http://koart.pl/

5. Uczestnictwo:
- aktualne badania lekarskie potwierdzające zdolność zawodnika do udziału w zawodach muaythai wpisane w książeczce sportowo-lekarskiej lub karcie zdrowia sportowca;
-wykupione ubezpieczenie NNW na czas trwania zawodów;
- potwierdzenie dokonania opłaty startowej (wydrukowane potwierdzenie przelewu);
- dokument potwierdzający tożsamość zawodnika (dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport, a także legitymacja szkolna w przypadku osób niepełnoletnich);
- wypełniony i potwierdzony przez Klub formularz zgłoszeniowy (w przypadku zawodników niepełnoletnich obowiązuje dodatkowo pisemna zgoda rodziców lub prawnych opiekunów na udział w zawodach) – wzory dokumentów znajdują się na stronie koart.pl (,,Senior" lub ,,Junior").

WAŻNE:
1. Sprzęt ochronny do walki zapewnia organizator.
2. Zawodnik musi posiadać - spodenki, koszulkę na ramiączkach (tylko klasa C), ochraniacz krocza (metalowy), ochraniacz szczęki, bandaże bokserskie (bawełniane, zakaz używania plastrów!).
Koszulki tylko na ramiączkach !
ochraniacz krocza TYLKO METALOWE

6. Walki muay thai w trzech klasach:
A( miękkie ochraniacze na piszczele, ochraniacze na łokcie, rękawice 10 oz, kaski turniejowe)
B (miękkie ochraniacze na piszczele, rękawice 10 oz, kaski turniejowe)
C (twarde ochraniacze na piszczele, ochraniacze na tułów, kaski sparingowe, rękawice 16 oz)

- kategorie seniorów oraz juniorów

7. Zgłoszenia

Zgłoszenia przyjmowane będą pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do 12 grudnia 2016.

W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, kategorię wagową, wiek, klub, oraz ilość walk. Wzór zgłoszenia (,,Klub zgłoszenia") dostępny do pobrania na stronie koart.pl.

Prosimy o terminowe wysłanie zgłoszeń, usprawni to proces rejestracji oraz zapobiegnie sytuacjom w których zawodnik przyjeżdża na zawody a nie ma przeciwnika z którym mógłby zawalczyć.

W przypadku dużej ilości zgłoszeń jest możliwość zamknięcia listy przed podanym terminem.

8. Koszty udziału:

-wpisowe 60 zł

płatne przelewem na konto nr 33 2490 0005 0000 4500 7775 9834
do 13 grudnia 2016r. Wpłaty po tej dacie oraz na miejscu nie będą przyjmowane i będą dyskwalifikować ze startu w lidze. W tytule podać imię, nazwisko oraz klub osoby startującej (np. Jan Kowalski, Knockout Art Gym Warszawa)

9. Nagrody:

dyplom, opcjonalnie nagrody rzeczowe

Za zwycięstwo we wszystkich 5-ciu edycjach:
-1 miejsce- Wylot do Tajlandii (koszt biletu do 2500 zł) + Rękawice bokserskie skórzane marki Yokkao + Ochraniacze piszczeli skórzane marki Yokkao + Kask bokserski skórzany marki Yokkao
-2 miejsce- Rękawice bokserskie skórzane marki Yokkao + Ochraniacze piszczeli skórzane marki Yokkao + Kask bokserski skórzany marki Yokkao
-3 miejsce- Rękawice bokserskie skórzane marki Yokkao + Ochraniacze piszczeli skórzane marki Yokkao

10. Program zawodów:

17.12.2016:

8.00 ważenie oraz rejestracja klasa B+C
9.00 start walk klasy B+C

12.00 ważenie oraz rejestracja klasa A
13.00 start walk klasy A

Dopuszczamy możliwość zważenia się zawodników klasy A razem z klasą B+C.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie zawodów. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. oraz telefoniczny 730-706-244.

Szczegółowe informacje na temat zasad zawodów, przyznawania punktów oraz nagród znajdą państwo w regulaminie dostępnym do pobrania na stronie koart.pl

Bilety na galę zawodową:

Bilety w cenach: 35zł/ 50zł/ 80zł
Wejście: 18:00
Start gali: 19:00
Miejsce: sala ZSR ul. Kosynierów 2b Środa Wielkopolska

Bilety do nabycia od 28 października w
klubie Kohorta Poznań Os. Lecha 43 Poznań, EUROSHOP ul. Kegla 4 Środa Wlkp. oraz przed galą