free templates joomla

Albert Kraus kontuzjowany, Yoshihiro Sato zastąpi go na Glory World Series Final 8!

Albert KrausMamy złą wiadomość dla kibiców pierwszego w historii mistrza K-1 MAX, Alberta Krausa. Holender z powodu kontuzji musiał wycofać się z zaplanowanej na sobotę 3-ciego listopada gali Glory World Series Final 8 w Rzymie. Tym samym nie będzie miał szansy zostać mistrzem Glory w wadze do 70-ciu kilogramów.

Powodem wycofania się z walki przez Krausa jest grypa. Nieszczęscie Krausa jest szczęśliwym zwrotem akcji dla Japończyka, Yoshihiro Sato (49-8-0, 20 KO). Finalista ostatniego turnieju K-1 Max zmierzy się z młodym Szwedem, Sanny'm Dahlbeckiem (24-4, 14 KO's).

Sato miał zawalczyć w walce rezerwowej z reprezentantem Zjednoczonych Emiratów Arabskich pochodzącym z Dagestanu, Dzahbarem Askerovem. Teraz mocno bijący zawodnik Muay Thai zmierzy się z weteranem z Holandii, Warrenem Stevenmalsem, który podobnie jak Dagestańczyk został wyeliminowany w Finałowej Eliminacji.

Nagrodą w turnieju Glory będzie 300 tysięcy dolarów. Głowynym faworytem jest dwukrotny tryumfator turniejów K-1 MAX, walczący przed swoją publicznością Giorgio Petrosyan.W gronie faworytów jest jeszcze zwycięzca turnieju It's Showtime w wadze do 70-ciu kilogramów, Robin van Roosmalen.