free templates joomla

Problemy Badra Hariego coraz bardziej poważne!

Badr HariWreszcie wiadomo, co będzie z marokańską gwiazdą kickboxingu, Badrem Harim. Podbijający serca żon emerytowanych piłkarzy zawodnik ostatnio pobił jednego z holenderskich bogaczy. Sprawa nie wygląda zbyt ciekawie dla byłego mistrza K-1.

Hari usłyszy zarzut usiłowania zabójstwa. Obecnie toczy sie dziewięć różnych postępowań przeciwko Hariemu i najpoważniejszą sprawą jest wspomniane usiłowanie zabójstwa, które miało miejsce w lipcu. Ofiarą jest Koen Everink. Przeciwko marokańskiemu zawodnikowi są zgromadzone takie dowody jak DNA znalezione na ręczniku.

Holenderskie media raczej wykluczają szczęśliwe zakończenie sprawy dla podopiecznego Mike'a Passaniera. W związku z trwającymi postępowaniami wobec jego osoby i z jego przeszłością nie można być optymistą.

Prokurator chce dla Hariego kary 10 lat pozbawienia wolności i w świetle wyżej wymienionych okoliczności bardzo prawdopodobne jest, że właśnie tak zakończy się postępowanie Hariego. Oznaczałoby to zakończenie kariery uznawanego niegdyś za największy talent w kickboxingu Hariego.