free templates joomla

Dragon Fight Night 1: Sępkowski i Kublik wygrywają - wyniki i video

Dragon Fight Night 1W sobotę, 28 maja w Tłuszczu w powiecie wołomińskim odbyła się pierwsza gala obiecującej organizacji Dragon Fight Night - DFN 1. W walce wieczoru gali pierwsze zwycięstwo w zawodowej karierze odniósł Rafał Sępkowski (1-4), który poddał w pierwszej rundzie Łukasza Niewiarowskiego (0-1). Dobry występ zaliczył również Kamil Kublik (2-1).

Sępkowski potrzebował zaledwie 75 sekund by poddać byłego kickboxera duszeniem zza pleców. Była to ważna wygrana zawodnika Warszawskiego Centrum Atletyki, któ®a na pewno podbudowała tego zawodnika. Tym samym po odrzuceniu kilku ofert z Polski i zza granicy Sępkowski zajmie się odbudowywaniem rekordu w zawodowym MMA.

Kolejne zwycięstwo dopisał do zawodowego rekordu Kamil Kublik. Podopieczny Marcina Frankiewicza z Klubu Walki Grappler pewnie pokonał przez decyzję sędziów Kacpra Miąsko z Grapplera Grudziądz. Teraz przed młodym zawodnikiem najprawdopodobniej walka na Grappler Night IV, która odbędzie się 22 października w Mińsku Mazowieckim. Po falstarcie w debiucie Kublik odnosi kolejne zwycięstwa w mało licznej kategorii wagowej i za kilka walk może on znaleźć się w rankingu wagi koguciej. Poniżej wyniki przesłane przez organizatorów.

Komplet wyników:

Walki amatorkie:
1. Bartosz Przywoźny (Control Naczaj Team) pokonał Mateusza Gromka (Taekwondo Ząbki) przez decyzję 3-0
2. Marcin Dyjewski (Dragon's Den) pokonał Alberta Bąka przez poddanie (duszenie zza pleców) w 1 rundzie (0:54 min)
3. Natalia Jędrysiak (Bambero Team Wyszków) pokonała Dominikę Skołorzyńską (Black Team) przez poddanie (dźwignia na ramię - balacha) w 2 rundzie (1:09 min)
4. Paweł Rosa (Gimnazjon Apin Wyszków) pokonał Eliasza Waszczuka (Buldog Team Warszawa) przez KO w 1 rundzie (1:54 min)
5. K-1 Piotr Trześniewski-Tryc (Gimnazjon Apin Wyszków) pokonał Jakuba Sikorskiego (Palestra Warszawa) przez decyzję 3-0
6. Krystian Bielski (Grappling Team Mława) pokonał Bartosza Szewczyka (Buldog Team Otwock) przez decyzję 3-0

Walki zawodowe:
7. Paweł Grudzień (Buldog Team Otwock) pokonał Vadima Nosala (Nayer Team Grodno) przez poddanie (dźwignia na ramię - balacha) w 2 rundzie (3:13 min)
8. Kamil Kublik (Grappler Mińsk Maz.) pokonał Kacpra Miąsko (Grappler Grudziądz) przez decyzję 3-0

Walka wieczoru:
9. Rafał Sępkowski (WCA Fight Team) pokonał Łukasza Niewiarowskiego (Black Team Tłuszcz) przez poddanie (duszenie zza pleców) w 1 rundzie (1:15 min)