free templates joomla

Envio Fight Night'22: Michał Andryszak zwycięża w walce wieczoru! Wyniki

Michał Andryszak30-letni zawodnik MMA wagi ciężkiej Michał Andryszak (24-10) zwyciężył w walce wieczoru gali Envio Fight Night'22, która odbyła się w hali Sisu Arena w Bydgoszczy w sobotę 24-go września. Były pretendent do pasa mistrzowskiego KSW pokonał przed czasem Jacka Kujtkowskiego (1-1) z Grudziądza, który zastąpił wcześniej planowanego Krzysztofa Wiśniewskiego.

"Longer" tylko początkowo wymieniał się ciosami, ale potem przeszedł do klinczu i sprowadzenia rywala, którego efektownie wyniósł. Po chwili dominacji udało mu się wypracować pozycję do trójkątnego duszenia rękami i zakończył walkę. To było 24 zwycięstwo pochodzącego z Bydgoszczy a trenującego w Ankos MMA Poznań, fightera.
 
W co-main event występujący ostatnio w KSW Bartłomiej Gładkowicz (9-3) walczył w najwyższej wadze w swojej karierze.Mimo to zdołał szybko rozbić weterana polskiego Jiu-Jitsu Kornela Zapadkę (7-7). Walka trwała zaledwie 47 sekund. To był udany powrót fightera Octopusa Łódź po dwóch porażkach. To także drugie zwycięstwo Gładkowicza w organizacji, która swój ostatni event przeprowadziła w 2019 roku.


Komplet wyników:

Walka wieczoru
120,7 kg: Michał Andryszak (Ankos MMA Poznań) pokonał Jacka Kujtkowskiego (Poland Top Team Grudziądz) przez poddanie (trójkątne duszenie rękami) w 1 rundzie (1:19 min)

Karta główna
95,0 kg: Bartłomiej Gładkowicz (Octopus Łódź) pokonał Kornela Zapadkę (Zapadka Team) przez TKO (uderzenia) w 1 rundzie (0:47 min)
57,2 kg: Weronika Cisło (Anaconda Team Rzgów) pokonała Paulinę Gęściak (Golden MMA Bydgoszcz) przez decyzję 3-0
69,0 kg: Nika Phatian (Grappler Grudziądz) pokonnał Kamila Czyżewskiego (Vale Tudo Białystok) przez poddanie (balacha) w 1 rundzie
66,3 kg: Jakub Drozdowski (ASW Black Panther Bydgoszcz) pokonał Nikolaya Pirozhnika (Białoruś) przez decyzję 3-0
61,7 kg: Sebastian Oracki (ASW Black Panther Bydgoszcz) pokonał Olafa Kosińskiego (Silesian Cage Club) przez niejednogłośną decyzję 2-1
68,0 kg: Tomasz Dybowski (Golden MMA Bydgoszcz) pokonał Grzegorza Bakalarczyka (Anaconda Team Rzgów) przez decyzję 3-0
61,7 kg: Ilman Didaev (Poland Top Team Grudziądz) pokonał Karola Szczepańskiego (Szczecin) przez TKO (uderzenia) w 1 rundzie

Autor: Tomasz Majewski