free templates joomla

MMA-VIP: Marcin najman znokautowany przez Taxi Złotówę! Wyniki

Najman vs taxi ZłotówaW sobotę 13-go lutego w Alverni koło Krakowa odbyła się pierwsza gala MMA-VIP organizowana przez Marcina Najmana, który walką z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem obiecywał zakończyć pełną emocji karierę zawodnika MMA i także innych sportów walki. Obiecywał też sportowy pojedynek i taki się odbył, bo "Taxi Złotówa" przyjechał dobrze przygotowany i mimo tego, że jest taksówkarzem z zawodu i amatorem w Sportach Walki zdołał rozbić cięższego o 20 kg "El Testosterona" w drugiej rundzie!

Co więcej dokonał tego w jego koronnej płaszczyźnie jaką jest boks. Unikał od początku walki silnych ciosów sierpowych zadawanych przez Najmana od początku walki i zdołał przejąć inicjatywę w drugim starciu. Zapędzając rywala pod siatkę, zdołał trafić go na splot lewym prostym a prawym sierpem naruszyć "obrońcę" Jasnej Góry.

O ile wtedy Marcinowi udało się opędzić i obronić od hord niewidzialnych napastników, tak tym razem bardzo widoczne ciosy spadły na jego tułów i głowę. Od ciężkiego nokautu uchronił go sędzia Piotr Michalak. Pomoc przyszła w porę, bo niepozorny i nieśmiały Szymon Wrzesień z Kaszub, nabierał rozpędu i dynamiki. Wygrana przez techniczny nokaut nie podlegała dyskusji i trwająca całe 24 lata kariera kontrowersyjnego Marcina Najmana dobiegła końca.

Co-main event gali to jedna, jedyna walka, która zakończyła się na pełnym dystansie. W niej sporo cięższy (ok. 40 kg) Tomasz "Fit Dzik" Łomnicki zdołał pokonać na punkty Adriana Ciosa. Pojedynek był starciem o pas Najlepszego Trenera Personalnego i ten trafił do zawodnika z Ostrowa Wielkopolskiego, który po gali publicznie oświadczył się narzeczonej. Ta przyjęła oświadczyny, ale zaznaczyła, iż...jest strasznie głodna. To wesoły akcent tej gali.

W pierwszym ponoć historycznym pojedynku żużlowców w oktagonie wychowanek Unii Tarnów Edward Mazur mimo kłopotów na początku pokonał młodego i ambitnego Dominika Tymana. W starciu rewanżowym za walkę bokserską w przeszłości Patryk Kowoll pokonał Marcina Rekowskiego i udanie mu się zrewanżował.

Komplet wyników:

Walka wieczoru
Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień pokonał Marcina Najmana przez TKO (uderzenia) w 2 rundzie

Pozostałe
Tomasz "Fit Dzik" Łomnicki pokonał Adriana Ciosa przez decyzję 3-0
Edward Mazur pokonał Dominika Tymana przez poddanie (duszenie zza pleców) w 2 rundzie
Patryk Kowoll pokonał Marcina Rekowskiego przez TKO (uderzenia) w 1 rundzie
Przemysław Opalach pokonał Konrad Cyranowski przez TKO (uderzenia) w 1 rundzie
Mateusz Kisiel pokonał Sebastian Tronina przez TKO (uderzenia) w 1 rundzie
Krystian Rosa pokonał Adrian Sulikowski przez TKO (uderzenia) w 1 rundzie