TFL 21: Mateusz Głuch zwycięża w walce wieczoru! Wyniki!
- Kategoria: Wyniki Polska
- Opublikowano: niedziela, 06, wrzesień 2020
W sobotę, 5 września 2020 w Kozienicach odbyła się gala TFL 21, podczas której w walce wieczoru Mateusz Głuch pokonał Damiana Adamiuka po walce na pełnym dystansie.
Komplet wyników:
Walka wieczoru
77 kg: Mateusz Głuch pokonał Damiana Adamiuka przez decyzję 3-0
Główna karta
66 kg: Karol Kutyła pokonał Artura Krawczyka przez TKO (latające kolano i uderzenia w parterze) w 2 rundzie
81 kg: Konrad Rusiński pokonał Piotra Mochockiego przez poddanie (gilotyna) w 1 rundzie
66 kg: Konrad Furmanek pokonał Sławomira Kołtunowicza przez poddanie (achilles) w 1 rundzie
66 kg: Artur Berezovskyi pokonał Michała Galackiego przez TKO (uderzenia w parterze) w 1 rundzie
77 kg: Michał Pach pokonał Dominika Owsianego przez decyzję 3-0
70 kg: Brajan Jędryszczak pokonał Nikodema Architę przez decyzję 3-0
73 kg: Damian Zuba pokonał Vitaly Dzusa przez decyzję 3-0
63 kg: Kamil Giez vs Kacper Anisiewicz - remis
Wstępna karta
77 kg: Damian Popiel pokonał Adriana Krogulca przez decyzję 3-0
84 kg: Hubert Rudnik pokonał Tomasza Turka przez decyzję 3-0
84 kg: Karol Chudzik pokonał Adriana Czyżuka przez decyzję 3-0
57 kg: Wiktoria Czyżewska pokonała Magdalenę Królikowską przez TKO (uderzenia w parterze) w 3 rundzie
66 kg: Kacper Jochemczyk pokonał Michała Woźniaka przez TKO (uderzenia w parterze) w 2 rundzie
Komplet wyników:
Walka wieczoru
77 kg: Mateusz Głuch pokonał Damiana Adamiuka przez decyzję 3-0
Główna karta
66 kg: Karol Kutyła pokonał Artura Krawczyka przez TKO (latające kolano i uderzenia w parterze) w 2 rundzie
81 kg: Konrad Rusiński pokonał Piotra Mochockiego przez poddanie (gilotyna) w 1 rundzie
66 kg: Konrad Furmanek pokonał Sławomira Kołtunowicza przez poddanie (achilles) w 1 rundzie
66 kg: Artur Berezovskyi pokonał Michała Galackiego przez TKO (uderzenia w parterze) w 1 rundzie
77 kg: Michał Pach pokonał Dominika Owsianego przez decyzję 3-0
70 kg: Brajan Jędryszczak pokonał Nikodema Architę przez decyzję 3-0
73 kg: Damian Zuba pokonał Vitaly Dzusa przez decyzję 3-0
63 kg: Kamil Giez vs Kacper Anisiewicz - remis
Wstępna karta
77 kg: Damian Popiel pokonał Adriana Krogulca przez decyzję 3-0
84 kg: Hubert Rudnik pokonał Tomasza Turka przez decyzję 3-0
84 kg: Karol Chudzik pokonał Adriana Czyżuka przez decyzję 3-0
57 kg: Wiktoria Czyżewska pokonała Magdalenę Królikowską przez TKO (uderzenia w parterze) w 3 rundzie
66 kg: Kacper Jochemczyk pokonał Michała Woźniaka przez TKO (uderzenia w parterze) w 2 rundzie