free templates joomla

Babilon MMA 13: Łukasz Brzeski rozbija Michała Piwowarskiego w walce wieczoru! Wyniki

Bablion MMA 13W piątkowy wieczór 29-go maja w Radomiu odbyła się gala Babilon MMA 13 Live in Studio, która była pierwszą galą MMA po okresie wstrzymania imprez w marcu br. z powodu zagrożenia koronawirusem Covid-19. Właśnie z tego względu impreza miała studyjny charakter i oczywiście odbyła się bez publiczności. W walce wieczoru Łukasz Brzeski (8-1-1 MMA, 3-0-1 BMMA) reprezentujący od niedawna klub Kotwica Team Kraków zdemolował uderzeniami w drugim starciu silnego grapplera Michała Piwowarskiego (3-2 MMA, 0-1 BMMA) z Berserker's Team Szczecin.

Ciekawy pojedynek był bardzo dobrym widowiskiem w pierwszej rundzie. Sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie i na zmianę mieli szansę na skończenie walki przed czasem. Widzieliśmy i Lepiej kondycyjnie rundę zniósł Brzeski i przyniosło to skutek w drugim starciu. Bronił obaleń i sam utrzymał rywala w parterze pod siatką obijając go w pozycji żółwia. To bylo trzecie zwycięstwo zawodnika z Nowego Targu.

Doskonałą formę pokazał Sylwester Miller (9-3 MMA, 1-0 BMMA), który w debiucie w organizacji zdominował Piotra Kamińskiego (5-4 MMA, 1-1 BMMA) i wygrał na punkty. Kapitalnym kopnięciem na głowę wygrał walkę Sebastian Rajewski (8-5 MMA, 1-0 BMMA), który lewą nogą w drugiej rundzie trafił Mariusza Mazura (5-1-0) na "punkt" w głowę i wyłączył świadomość rywala. Pierwszą rundę Rajewski przegrał, ale nie stracił za wiele sił i czekał na szansę trafienia i udało się.

W wadze półciężkiej Piotr Kalenik (8-4 MMA, 1-0 BMMA) z Valetudo Białystok wykorzystał przewagę siły nad Patrykiem Rogóżem (10-5 MMA, 0-1), który wziął walkę w ostatniej chwili. Białostocczaninowi walka nie układała się na początku, ale przetrzymał ataki i walkę pod siatką a nawet obalenie i pod koniec pierwszej serią ciosów pod siatką zmusił sędziego do przerwania walki.

Komplet wyników:

66 kg: Piotr Kacprzak ( Marga SFG Radom) pokonał Michała Folca (Mighty Bulls Gdynia) przez decyzję 3-0 (30-27, 30-27, 30-27)
68 kg: Patryk Kaczmarczyk (RKT Radom) pokonał Krystiana Krawczyka (Rawski Klub Karate Kyokushin) przez decyzję 3-0 (30-26, 30-27, 30-27)
93 kg: Piotr Kalenik (Valetudo Białystok) pokonał Patryka Rogóża (Grappling Kraków) przez TKO (uderzenia) w 1 rundzie (4:55 min)
71 kg: Sebastian Rajewski (Czerwony Smok Poznań) pokonał Mariusza Mazura (Puncher Wrocław) przez KO (wysokie kopnięcie) w 2 rundzie (3:20 min)
65 kg: Sylwester Miller (WCA Fight Team Warszawa) pokonał Piotra Kamińskiego (Czerwony Smok Poznań) przez decyzję 3-0 (30-26, 30-26, 30-26)
120 kg: Łukasz Brzeski (Kotwica MMA Team Kraków/NKSW Nowy Targ) pokonał Michała Piwowarskiego (Berserker's Team Szczecin) przez TKO (uderzenia) w 2 rundzie