free templates joomla

FAME MMA 6: Marcin Najman przegrywa! Wyniki

FAME MMA 6FAME MMA 6 WYNIKI Mimo wielu przeszkód związanych z obostrzeniami dotyczącego epidemii koronawirusa w sobotę 28-go marca odbyła się gala walk youtubewrów Fame MMA 6: Zusje vs. Linkimaster, która trafiła na obiekty podkrakowskiej Alvernia Planet. W walce wieczoru słynna influencerka z instastory Marta "Linkimaster" Linkiewicz (2-1) po dramatycznym pełnym chaotycznych wymian ciosów i kopnięć boju pokonała debiutującą w organiacji i MMA Kamilę "Zusje" Smogulecką (0-1).

W innej walce na którą czekali nie tylko fani organizacji, ale i hejterzy Piotr "Bestia" Piechowiak (1-0) pokonał przed czasem Marcina Najmana (2-5). "El Testosteron" był faworytem starcia i niewielu dopuszczało myśl, iż może on porzegrać z kulturystą, ale historia lubi się powtarzać i dokładnie w 8 lat po tym jak w katowckim "Spodku" uległ innemu kulturyście Robertowi Burneice, tak i teraz dał się trafić lewym sierpem i dobić w parterze Piechowiakowi.

Podczas eventu wystąpił także jeden z właścieli i pomysłodawców organizacji Wojciech Gola. Uczestnik kultowego programu Warsaw Shore rozbił uderzeniami Marcina "Rafonixa" Krasuckiego (1-2) w pierwszej rundzie trwjącej niewiele ponad 1,5 minuty. Nie dość, jednak że wygrał to okupił to złamaniem ręki. "Rafonix" z kolei przegrał po raz drugi na FAME MMA.

Gala odbyła się w tak zwanej wersji "studyjnej" czyli bez udziału publiczności. Do ostatniej chwili nie wiadomo było czy wydarzenie odbędzie się, bo w przeddzień władze Katowic "wyprosiły" organizatorów z zarządzanego przez siebie obszaru czyli hali MCK przy katowickim Spodku. Ostatecznie organizatorzy w tym prezes Krzysztof Rozpara tłumacząc się także przed policją, zdołał z lekkim opóźnieniem

wystartować galę na której m.in sędziowie i ringgirls występowali w maskach na twarzach.

W dniu gali zawodnicy i sędziowie przeszli testy na koronawirusa. Oczywiście nie laboratoryjne a tak zwane "domowe", które można było zamówić w internecie i które nie do końca są miarodajne o czym informuje sam producent. Tym nie mniej gala była i jest nadal w zagrożeniu zakażeniek koronawirusem. Oby nie okazało się, że po niewczasie ktoś czegoś nie dopilnował.

Komplet wyników:

66 kg: Marta „Linkimaster” Linkiewicz pokonała Kamilę „Zusje” Smogulecką przez decyzję 3-0
77 kg: Wojciech Gola pokonał Marcina „Rafonixa” Krasuckiego przez TKO (uderzenia w parterze) w 1 rundzie
120 kg: Piotr „Bestia” Piechowiak pokonał Marcina Najmana przez TKO (uderzenia w parterze) w 1 rundzie
93 kg: Jakub „Kubańczyk” Flas pokonał Mateusza „L Pro” Łapota przez TKO (uderzenia w parterze) w 1 rundzie
90 kg: Kasjusz „Don Kasjo” Życiński pokonał Macieja Rataja przez poddanie (gilotyna) w 2 rundzie
77 kg: Cyprian „Cypis” Racicki pokonał Bartosza „Qbika” Kubika przez poddanie (duszenie zza pleców) w 1 rundzie
87 kg: Arkadiusz „Aroy” Tańcula pokonał Alana Kwiecińskiego przez decyzję 3-0
84 kg: Dawid „Ambro” Ambroziak pokonał Macieja „Szewcu” Szewczyka przez niejednogłośną decyzję 2-1